Leģendārais ekstrasenss Mesings nosauc horoskopa zīmi, kurai vientulība ir īsta laime

tautaruna.lv 12.septembris, 15:39
 
Lauris Aizupietis/F64
Katrai zodiaka zīmei ir savas īpašās iezīmes. Dažiem patīk kompānija, dažiem - vientulība. Slavenais 20. gadsimta pareģotājs Volfs Mesings pauda, ka vientulība un vienatne visvairāk patīk Vēžiem. Viņiem nepatīk troksnis, viņi nav ieinteresēti būt uzmanības centrā, viņiem nav vajadzīgas uzslavas un atzinība, raksta "rsute.ru".
Viņiem ir labi dzīvot vienam, viņš pierod pie šādas dzīves. Vēži vienmēr ir gatavi dažādiem dzīves varoņdarbiem. Ir interesanti un neparasti pavadīt laiku kopā ar viņiem.

Vēži vienkārši dievina klusumu, viņam nepatīk trokšņainas kompānijas, dažādas ballītes - viņus tas kaitina. Vēži zina, kā atstāt iespaidu uz citiem. Šim nolūkam viņiem nav nepieciešama daudzu cilvēku uzmanība. Viņiem nepatīk jebkāda atzinība, apbalvošana un pastiprināta uzmanība.

Viņi daudz strādā, bet nekad nerunā par nākotnes plāniem. Vēži uzksta, ka tie nav jāzina nevienam, pat otrajai pusītei. Viņi dievina savu ģimeni, bet nekad par to nerunā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

:D Vēzis vientuļnieks

12.septembris, 17:38 Atbildēt

Nezinu kā ar Vēžiem, bet man kā Ūdensvīrm arī ļoti patīk būt vienai. Man arī nepatīk trokšņainas ballītes un man arī noteikti nepatik būt uzmanības centrā. Es pat varētu teikt, ka esmu intraverts cilvēks.

12.septembris, 20:23 Atbildēt

Man arī, kā Ūdensvīram, pa kluso patīk ballēties. :)

14.septembris, 20:43 Atbildēt

"Leģendārais ekstrasenss Mesings nosauc..." ko viņš var nosaukt, ja pusgadsimtu ir jau miris....

13.septembris, 12:33 Atbildēt

Mans dēls ir šitais...

14.septembris, 20:43 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas