Kuras horoskopa zīmes piesaista naudu?

tautaruna.lv 20.septembris, 7:00
 
f64.lv, Vladislavs Proškins
Astrologi apgalvo, ka ir četras zodiaka zīmes, kas spēj piesaistīt sev naudu, raksta "rsute.ru".

Skorpioni

Šīs zīmes pārstāvji vienmēr vēlas būt līderi. Tomēr viss nebeidzas ar vēlēšanos. Viņi aktīvi virzās uz to, un viņiem viss izdodas. Galu galā Skorpioni ir mērķtiecīgi un neatlaidīgi. Viņi spēj argumentēt savu viedokli jebkurai personai, kā arī pārliecināt viņu. Tāpēc Skorpionus vienkārši nav iespējams apturēt ceļā uz finansiālu labklājību.

Vērši

Šīs zīmes pārstāvji vairāk par visu vēlas dzīvot komfortablos apstākļos. Nav pārsteigums, ka komfortu ir ļoti grūti sasniegt bez naudas. Lai sasniegtu vēlamo, Vērsis ir spējīgs uz daudz ko. Savas spītības dēļ šīs zīmes pārstāvji nevar un negrib klausīties svešiniekos. Vienīgais, kas viņus var satraukt, ir neveiksme. Tomēr Vērsis ātri savācas un turpina virzīties uz savu mērķi.

Jaunavas

Jaunavas pēc būtības labi pelna naudu. Viņām patīk visu analizēt un iepriekš aprēķināt savas darbības. Ja rodas neveiksmes, tad šīs zīmes pārstāvji nenoliek klausuli vai nepamet darbu. Viņas var viegli sākt no jauna un sasniegt vēlamos rezultātus. Jaunavas nekad nepārstāj mācīties. Visas kļūdas tiek uzskatītas par labu mācību dzīvē. Šāda pozitīva attieksme palīdz viņām piesaistīt finansiālu labklājību.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Izlasiet šo ziņu un ir nenāciet pie Ūdensvīra atkal līdz algai aizņemties priekš smēķiem un aliņa!

20.septembris, 9:31 Atbildēt

Astrologi apgalvo, ka ir četras zodiaka zīmes, kas spēj piesaistīt sev naudu,------------------------------- es rakstā tikai par trim izlasīju: Skorpioni, Vērši, jaunavas. Kas ceturtais?

20.septembris, 11:33 Atbildēt

NRA kultivē bezatbildību Skorpionos, Vēršos un Jaunavās! Jā ... un nenāciet pie Ūdensvīra - piķa nav!

20.septembris, 13:20 Atbildēt

Šie "gudrie" astrologi ļoti labi zina,kuras horoskopa zīmes piesaista naudu,bet nav tik gudri,lai izlasītu un pārbaudītu,kādas kļūdas ir pieļautas rakstā.

21.septembris, 9:37 Atbildēt

Individuālas vēdiskā astroloģiskās kartes izveidošana, konsultācijas gan online, gan klātienē inesesjyotish.lv/

6.oktobris, 18:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:09

Jaunākās diskusijas