5 Vangas pareģojumi, kas ir piepildījušies

tautaruna.lv 18.septembris, 11:14
 
Reuters/Scanpix/Leta
Lai gan slavenā gaišreģe Vanga 1996. gadā devās mūžībā, daudzi joprojām ar interesi seko līdzi viņas pareģojumiem. Portāls "AlbaWaba" apkopojis piecus slavenus Vangas pareģojumus, kuri jau ir piepildījušies.
Aklā bulgāru pareģe, kuru mēdz dēvēt arī par Balkānu Nostradamus, izteikusi daudzus pareģojumus par pasaules notikumiem, no kuriem vairāki jau ir piepildījušies.

1989. gadā Vanga paredzēja, ka divi dzelzs putni iznīcinās Amerikas brāļus, kas vēlāk interpetēts kā 2001. gada 11. septembra terorakts ASV, kad divas lidmašīnas ietriecās Dvīņu torņos Ņujorkā.

Vanga arī paredzējusi, ka 44. ASV prezidents būs afroamerikānis, kas piepildījās 2008. gadā, kad par prezidentu pirmo reizi tika ievēlēts Baraks Obama. Viņš šajā amatā pārvēlēts arī uz otru termiņu 2012. gadā.

Ķīna ierindošoties starp pasaules lielākajām varām 2018. gadā, pareģojusi Vanga. 2019. gada decembrī CNBC ziņoja, ka Ķīna ir otra lielākā pasaules ekonomika ar 13,1 triljonu dolāru lielu IKP.

Tāpat Vanga paredzēja Breksitu, proti, ka Eiropa piedzīvos ekonomisku krīzi 2016. gadā. Tieši tad Lielbritānija izlēma pamest Eiropas Savienību, izraisot ekonomkas stresu.

Viens no Vangas pareģojumiem vēstīja, ka 45. ASV prezidents saslims ar nezināmu slimību, kas ļoti ietekmēs viņa veselību - viņš, iespējams, kļūšot kurls, kā arī tās dēļ var izveidoties audzējs glavā. Donalds Tramps inficējās ar Covid-19, taču netika ziņots par Vangas pieminētajiem simptomiem. Tomēr tiek atzīmēts, ka Covid-19 atstāj ilgstošu ietekmi uz plaušām.

Nobeigumā tomēr der atzīmēt, ka par Vangas pareģojumiem ir dažādas spekulācijas, ņemot vērā, ka pareģe neprata rakstīt, līdz ar to nav atstātas rakstiskas liecības.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Tos pareģojumus iztulko tikai pēc tam,kad attiecīgais notikums jau noticis.Tādēļ es šai gaišregei neticu.Ko vērti pareģojumi,ko izskaidro pēc daudziem gadiem?

18.septembris, 12:32 Atbildēt

Pareizi, ja tos pareģojumus tulkotu pēc būtibas, tad dvīņu torņi vēl stāvētu

18.septembris, 22:42 Atbildēt

Es PSRS laikā arī neticēju, ka Dienvidslāvijas tertorijā būs karš un tā pajuks. Tas bija publicēts avīzē, likās neticami. ... Kad tas notika, es sāku sekot viņas prognozēm. Arī šībrīža prognozētās miljonu nāves viņa paredzēja.

18.septembris, 23:32 Atbildēt
vilis > riks.pri.evoits

Kam tie torņi bija vajadzīgi? Tikai provokācijai, kuru veica asv specdienesti, lai asv terorizētu un aplaupītu islama valstis. Amerikāņi ir pasaules nelaime no kuras jātiek vaļā.

19.septembris, 11:05 Atbildēt

Piekrītu. Tufta

19.septembris, 13:32 Atbildēt
Peteris Rubins > vilis.6102bcc981671

nebūtu tādu amerikāņi, mūsu zemi utainie mīdītu...

19.septembris, 14:41 Atbildēt

Cik var blefot?

18.septembris, 12:33 Atbildēt

Kā tad tagad zina, ko Vanga pareģoja, ja neviens vīzijas nepierakstīja?

18.septembris, 12:35 Atbildēt

Tā nu gan nav taisnība! Krasimira Stojanova,kurai Vangelija(Vanga) bija tante,dokumentāli atspoguļoja Vangas dzīvi grāmatā"Vanga".To izdeva 1989.gadā,Sofijā(Bulgārijā),izdevniecībā "Blgarskii pisatel".

18.septembris, 17:03 Atbildēt

1992.gadā šo grāmatu izdeva Latvijā,izdevniecība"Liesma".

18.septembris, 17:04 Atbildēt
īpaši stulbs > arnis.ka.iks

Es vai tad ko citu..? Grib lasītāju uz līdzenas vietas apšmaukt.

18.septembris, 17:23 Atbildēt

Tas ir skaidrs,ka Vanga bija biorobots,un visas zināšanas viņai pasniedza dievs-sātans,ne jau pa velti pēc viņas nāves tika uzcelta baznīca pēc viņas vēlējuma,tur arī viss ir skaidrs,ka viņa bija noslēgusi līgumu par saavām zināšanām lītgumu ar pašu nelabo 100%tīgi...

18.septembris, 14:28 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Paskaties jutubā kā Vanga runāja,melnā 100%.А что их жалеть пусть подыхают... bieži skanēja no viņas mutes

18.septembris, 17:58 Atbildēt

Kāāādēēļļ rakstat par šo neadekvāto mirušo sātanisko babuļku ,kura atstāja neadekvātus pareģojumus !? Pietiek infantīlie!!!!!

18.septembris, 20:52 Atbildēt

Par to Dienvidslāvijas izjukšanu un karu vēl PSRS laikos bija rakstīts avīzē. Es neticēju, līdz TAS PIEPILDĪJĀS. ... Tad sāku sekot citām prognozēm... Arī "xvorj", kas radīsies austrumos, bet miljoni mirs EIROPĀ un.c. viņa esot paredzējusi. Tas izskanēja KRIEVU TV vēl PIRMS 2020.GADA. ...

18.septembris, 23:50 Atbildēt

Vēl piebildīšu, ka nevarēja rakstīt, jo ... neredzēja ar acīm. ... nevis "neprata rakstīt" . ... Citiem pierakstot viņas teikto varēja rasties "neprecizitātes" . .. Tāpat viņa savas vīzijas nevarēja pateikt mums saprotami pirms "notikuma". ...( xvorj - ir tas pats Covid-19 ". ...).

19.septembris, 0:33 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > andris.v.tols

Sērgas pa pasauli ir visu laiku.Tas pats AIDS,nekādas vakcīnas nepūlas radīt pret to.Gadi 40 plosās un miljoniem mirst un visiem pohuj.Pat nerunā par to.Cietumos sēd puse AIDs slimo,piš dirsā viens otru,izplata un nekādu AIDS sertifikātu neprasa no tiem

19.septembris, 8:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:56

Jaunākās diskusijas