Atklāts, kā augsts holesterīns saistīts ar miegu

tautaruna.lv 19.septembris, 14:46
 
pexels.com
Zinātnieki noskaidrojuši, ka holesterīna daudzums cilvēka organismā ir saistīts ar miega ilgumu un kvalitāti, raksta "med2.ru".
"Cilvēkiem, kuri ziņo par biežām aizmigšanas vai miega problēmām, parasti ir augstāks holesterīna līmenis," skaidro ārsts Maikls Grandners.

Pētnieki analizēja aptuveni 4000 dažādu dzimumu cilvēku 20 gadu laikā. Rezultātā viņi atklāja, ka miegam ir tieša ietekme uz lipīdu daudzumu organismā.

Cilvēkiem, kas naktī gulēja mazāk par piecām stundām vai vairāk par astoņām, palielinājās "labā" holesterīna līmeņa samazināšanās un triglicerīdu paaugstināšanās.

Tas palielina aterosklerozes un sirdslēkmes attīstības risku.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Ļoti izsmeļoši pastāstīts.

19.septembris, 15:38 Atbildēt

es gandriz negulu, bet mans virs, ka ieliekas gulta, ta jau aizmidzis. vinam ir augsts holesterins, man normals. Ta ka isti pareizs tas petijums nav, viss atkarigs no eshanas paradumiem un uznemta shkidruma daudzuma

19.septembris, 18:37 Atbildēt

Pētījums jau tā pareizs, bet kā ar Jūs pašu...😁

19.septembris, 19:35 Atbildēt

Neaizmirstam par iedzimtību!!! Man holesterīns no jaunības nenormāli augsts.Visiem pa mātes līniju tāds. To jau arī zinātnieki atklājuši: ēd,neēd ...nekas nelīdz. Dzīvojam tik nost!!!

19.septembris, 20:54 Atbildēt

Vajag vairāk seksoties.

20.septembris, 9:39 Atbildēt

Bezmiegs un miegs ir saistīts arī / no psiholoģiskā rakursa/ orgasmu. Vīrs, ja izdala spermatoīdus pēc seksa ar dievu, dziļi iemieg un noguļ līdz rītam bet sieva, ja ir sausais sekss / vīrs pārnes mājās vakarā iztukšotas olas bez spermatozoīdiem - šauj tukšām patronām// izjūt neapmierinātību un nevar iemigt.

21.septembris, 17:24 Atbildēt

Ja vīrs strādā pilnām patronām un sievai gurnu daļa, kakls, zobi ir kārtībā un viņa nav pārstrādājusies, tad arī holesterīns izlīdzinās un normalizējas, jo vakarā modi cilvēki neparēdas pirms seksa

21.septembris, 17:33 Atbildēt

Infa bija precīza, bet nekam derīga.

23.septembris, 4:43 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:28

Jaunākās diskusijas