Pie kādas nopietnas slimības var novest bieža cūkgaļas ēšana?

tautaruna.lv 18.septembris, 14:43
 
pexels.com
Bieža cūkgaļas lietošana varot novest pie multiplās sklerozes, raksta "med2.ru".

Par to liecinot jaunākie pētījumi.

Zinātnieki no Kanādas nonākuši pie secinājuma, ka cūkgaļas patēriņš var izraisīt multiplās sklerozes attīstību. Taču mehānismi, kas to iektemē, vēl nav zināmi.

Zinātnieki no Kanādas analizēja cūkgaļas patēriņa līmeni dažādās valstīs. Pētnieki pamanīja, ka multiplās sklerozes biežums ir ievērojami zemāks valstīs, kur cūkgaļa ir aizliegta reliģisku apsvērumu dēļ. Tādejādi musulmaņu valstu iedzīvotāji retāk slimo ar šo kaiti.

Tāpat zinātnieki apgalvo, ka cūkgaļā un liellopa gaļā esošās taukskābes atšķiras. Kamēr cūkgaļā esošās taukskābes palielina smadzeņu šķiedru neaizsargātību, lielopa gaļā esošās taukskābes to nedara, norāda zinātnieki.

Tomēr nepieciešami vēl pētījumi, lai tiešām apstiprinātu sasistību starp cūkgaļas patēriņu un multiplo sklerozi.

Jāatzīmē, ka sarkanās gaļas (cūkgaļa, liellopu gaļa, jēra gaļa) patēriņš nedrīkst pārsniegt divas 100 gramu porcijas nedēļā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Nu ir pagalam...

18.septembris, 17:21 Atbildēt

Ilmars Dzenis Sodien zinantieks un petnieks bet rit nabagmajas setnieks..

19.septembris, 12:37 Atbildēt

ko nozīmē brieža cūkgaļa - briedis ir briedis, cūka ir cūka..

18.septembris, 20:26 Atbildēt

BIEŽA, lasiet lēnāk🤣

18.septembris, 23:36 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Jo dažas vak01nas tiek kultivētas uz cūkgaļas želatīna un pēc tam tās lietošana izraisa autoimūnos procesus, gajā skaitā multiplo sklerozi.

19.septembris, 8:01 Atbildēt

Esmu visu dzīvi ēdusi tikai cūkgaļu, jo treknāku, jo labāk. Arī naktīs pavirinu ledusskapi, lai uztaisītu speķa maizīti ar sīpoliem. Ārstus esmu apmeklējusi labi ja uz vienas rikas pirkstiem uzskatāmas reizes, daudzas no tām tikai spravočkas dēļ. Slimības lapas man ir bijušas tikai divas trīsdesmit darba gados. Tas viss pateicoties cūkgaļai, no kuras metodiski mēģina atradināt Latvijas iedzīvotājus, iznīcinot cūkkopību kā nozari. Viss tiek darīts, lai iztaptu multimiljardierim, briļļainajam Bilam, kurš aizrāvies ar mākslīgās gaļas ražošanu.

19.septembris, 12:11 Atbildēt
aha

katra ēšana tuvina nāvi! Jo ilgāka tā ir, jo vairāk tuvina!

19.septembris, 18:08 Atbildēt

Ku nesmuki iznāca - par to 200 g cukgaļas nedēļā - nobraukt uz to, ka Cipule cienīgu nāvi rosina nodrošināt ... va, Dieviņ !

20.septembris, 0:14 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:57

Jaunākās diskusijas