Kas par trešdienu sakāms latviešu astrologam?

tautaruna.lv 28.jūlijs, 10:31
 
pexels.com
Latviešu astrologs Kristaps Baņķis mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar īsu prognozi trešdienai.

Baņķis lakoniskajā ierakstā vispārīgi aprakstījis, kāda izskatās trešdiena.

"Laba diena! Trešdiena - uzmanīgā un pasīvā," raksta Baņķis.

Jau vēstīts, ka Baņķis iepriekš brīdināja, ka sācies periods, kad ir īpaši bīstami satiksmes negadījumi. Kā atklāja astrologs, šāds periods ilgs turpmākos deviņus mēnešus.

"Lilita Dvīņu zīmē, kas saistīta ar transporta jautājumiem, paredz 9 mēnešu periodu, kad īpaši bīstami satiksmes negadījumi, kā arī paaugstināts ekstremitāšu traumatisms (īpaši sportistiem). Muti ar nevajag lieki brūķēt!" - atklāja astrologs.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

KAS TEIKTS BĪBELĒ?

Astroloģija un zīlēšana pamatojas uz to, ka mūsu nākotne jau iepriekš ir nolemta. Bet vai tā ir? Bībelē ir teikts, ka mums ir dota spēja pašiem izvēlēties, kam ticēt un kā rīkoties, un ka mūsu izvēle ietekmē mūsu nākotni. (Jozuas 24:15.)

Dieva kalpiem ir vēl kāds iemesls izvairīties no jebkādas saskares ar astroloģiju un zīlniecību — Dievs uzskata par nepieņemamu jebkādu zīlēšanas veidu. Bībelē ir lasāmi šādi vārdi: ”Lai tavējo starpā neatrastos neviens pats, kas.. zīlē nākotni, nedz laika zīmju taujātājs, nedz čūsku apvārdotājs, nedz burvis, nedz vārdotājs, nedz garu izsaucējs, nedz pareģis, nedz mirušo izaicinātājs, jo visi, kas dara šīs lietas, Tam Kungam ir negantība.” (5. Mozus 18:10—12.)

28.jūlijs, 19:12 Atbildēt

Mirušos gan nevajag saukt, jā!

29.jūlijs, 18:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:54

Jaunākās diskusijas