3 horoskopa zīmes, kuras šajā laikā vēlēsies mainīt pasauli

tautaruna.lv 1.augusts, 9:22
 
pexels.com
Šīs trīs horoskopa zīmes šajā laikā līdz pat nākamā gada 1. martam vēlēsies mainīt pasauli, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".

Auns

Aunus vilina cīņa un, kad viņi tic savam mērķim, šo zīmju pārstāvji darīs visu, lai palīdzētu citiem. Auni nevēlas gaidīt pārmaiņas, viņi paši izdara visu nepieciešamo. Šajā laika posmā Auni centīsies darīt visu, lai uzlabotu sistēmu. Viņi ir drosmīgi un pat agresīvi, jo pacietība nav Aunu stiprākā iezīme.

Mežāzis

Mežāži ir labi organizatori. Kamēr Aunus var salīdzināt ar muskuļiem un nerviem, Mežāži ir tie, kas pārmaiņām piešķir jēgu. Viņi raksta mērķus un visu izskaidro, turklāt arī palīdz sasniegt vēlamos rezultātus. Mežāži ir pārmaiņu "smadzenes", kas ir labi informēti. Mežāži paļaujas uz faktiem un ir nopietni.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir sapņotāji šajā kompānijā. Viņi var būt ekscentriski un tādēļ citi viņus neizprot, taču tas nav neprāts, tāds vienkārši ir Ūdensvīru stils, kad jāveic izmaiņas. Viņi tam nododas pilnībā. Kamēr Mežāži nodarbojas ar loģistiku un Auni vada darbus, Ūdensvīri visam piešķir harizmu un virzību.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Esmu Ūdensvīrs. Lielākā TR komentētāju daļa labi mani izprot.

1.augusts, 10:47 Atbildēt

Jā!

2.augusts, 9:13 Atbildēt

Nu jā!

5.augusts, 13:05 Atbildēt

Jā......Ūdensvīri ir gan sapņotāji, gan savu Mērķu piepildītāji. Jo viņi var savu izsapņoto palūgt Visumam, lai piepildās. Diezgan gaišredzīgi. Un Harizmas nepietrūkst

3.augusts, 13:17 Atbildēt

Tieši Tā!

5.augusts, 13:06 Atbildēt

Daudzi domā, kā Ūdensvīra ir nenopietni, mākoņu stūmēji, sapņotāji un mums, tāpat kā Dvīņu zīmē dzimušiem nevar uzticēties. Kā mēs par daudz runājam un filozofējam. Ir īpaši zemes zīmju pārstāvji. Tie ir tik piezemēti, kā pilnīgi gribas dažus n tiem hmm pī pī pī

5.augusts, 13:04 Atbildēt

Cilvēkiem ir jāapvienojas, bet mūs visus grib šķirt un šķirot.

Un, ja tas sabiedrības ,,krējuma slānis,, negrib saprast, ka tautu nedrīkst pārvērst par vergiem. Visam ir savas robežas un visiem, savs pacietības mērs.

5.augusts, 13:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:34

Jaunākās diskusijas