Astroloģe brīdina par gaidāmo nedēļas nogali

tautaruna.lv 27.jūlijs, 7:00
 
Ekrānuzņēmums no Instagram/tatiana_borsch
Populārā Krievijas astroloģe Tatjana Borša sociālajā vietnē Instagram atklāj šī nedēļa paiet dilstoša Mēness ietekmē un būšot diezgan mierīga.
Borša atklāj, ka labākās šīs nedēļas dienas ir pirmdiena un otrdiena, bet gaidāmā nedēļas nogale - sestdiena un svētdiena varot būt "diezgan drudžanais".

Pārējās šīs nedēļas dienas būšot diezgan neizteiksmīgas, norāda astroloģe. Viņa iesaka kosmētiskās procedūras veikt šodien.

"Šonedēļ matu griešana ir nevēlama, bet, ja jums tas tiešām ir nepieciešams, izmēģiniet pirmdienu vai otrdienu," raksta Borša.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Astrologa šarlatāna Banķa murgiem vairs nepietiek naudiņas. Tad nu no interneta dzīlēm tiek zagts kas pagadās. Tā turpināt Elita, lai tavs komunistu kantoris muuzham dziivo.

27.jūlijs, 8:48 Atbildēt

Norunāts, matus negriezīšu. :DDD

27.jūlijs, 12:10 Atbildēt

Es pat bārdu, drošs paliek drošs, negriezīšu, jo nav jau zināma konkrēta robeža.

28.jūlijs, 9:02 Atbildēt

KAS TEIKTS BĪBELĒ

Astroloģija un zīlēšana pamatojas uz to, ka mūsu nākotne jau iepriekš ir nolemta. Bet vai tā ir? Bībelē ir teikts, ka mums ir dota spēja pašiem izvēlēties, kam ticēt un kā rīkoties, un ka mūsu izvēle ietekmē mūsu nākotni. (Jozuas 24:15.)

Dieva kalpiem ir vēl kāds iemesls izvairīties no jebkādas saskares ar astroloģiju un zīlniecību — Dievs uzskata par nepieņemamu jebkādu zīlēšanas veidu. Bībelē ir lasāmi šādi vārdi: ”Lai tavējo starpā neatrastos neviens pats, kas.. zīlē nākotni, nedz laika zīmju taujātājs, nedz čūsku apvārdotājs, nedz burvis, nedz vārdotājs, nedz garu izsaucējs, nedz pareģis, nedz mirušo izaicinātājs, jo visi, kas dara šīs lietas, Tam Kungam ir negantība.” (5. Mozus 18:10—12.)

28.jūlijs, 19:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:47

Jaunākās diskusijas