Stjuarte nosauc trīs lietas, kuras nekādā gadījumā nedrīkst darīt lidmašīnā

tautaruna.lv 25.jūlijs, 18:00
 
Ekrānuzņēmums no TikTok
Covid-19 pandēmijai pierimstot arvien vairāk cilvēku izvēlas doties ceļojumos un atpūsties ārzemēs. Kāda stjuarte sociālajā medijā "TikTok" dalījās ar padomiem, ko nevajadzētu darīt lidmašīnā, vēsta "Mirror".

Apvienoto Arābu Emirātu lidsabiedrības stjuarte "TikTok" dalījās ar padomiem, ko "nekad nedrīkst darīt, lidojot kā pasažieris".

Stjuarte Dani izcēla to, ka nekad lidmašīnā nevajadzētu doties uz tualeti bez apaviem.

"Es saviebojos katru reizi, kad redzu, kā pasažieris iet uz tualeti ar basām kājām vai zeķēs."

Viņa skaidroja, ka lidmašīna parasti lidostā uzturas vien divdesmit minūtes, pirms tajā iekāpj nākamie pasažieri. Tādējādi lidmašīnas tīrīšana pēc iepriekšējiem pasažieriem noris visai ātri un var būt ne īpaši rūpīga. Dani atzina, ka tualete ātri vien tiek pārslaucīta un tas arī viss. "Tas šķidrums uz tualetes grīdas nav ūdens," skaidroja Dani.

Kā otro būtisko lietu stujarte izceļ, ka pirms lietot lidmašīnā pieejamo "galdiņu", televizoru vai paplāti, kurā ir uzlikt ēdiens, ir nepieciešams to dezinficēt.

Ekrānuzņēmums no TikTok

Lidmašīnas apkalpei ir visai ierobežots laiks, lai sagatavotos nākamajam lidojumam. Līdz ar to pastāv liela iespēja, ka šīs virsmas var nebūt dezificētas pēc iepriekšējiem pasažieriem. Viņa iesaka pasažieriem lidmašīnā ņemt līdzi dezinficējošās salvetes, lai varētu nodezinficēt virsmas.

Trešā būtiskā lieta, ko nevajadzētu darīt lidmašīnas pasažieriem, ir piecelties uzreiz, tiklīdz ir nolaidusies lidmašīna. Stjuarti atgādina pasažieriem, ka tas nav ļauts un ir bīstami, jo lidmašīna nav apstājusies, bet bieži vien cilvēki neieklausās viņu sacītajā. "Tas ir ne tikai kaitinoši, bet faktiski pretrunā ar noteikumiem."

Iepriekš vēstījām, ka stjuarte sociālajā vietnē "TikTok" apkopojusi trīs kaitinošākās kļūdas, kuras pieļauj lidmašīnu pasažieri. Viņa aicināja cilvēkus nebūt tai personai, kas var sēdēt pie loga un izmantot ārējo roku balstu un tad vēl aizņemt vidējo roku balstu, uzsverot, ka vidū sēdošajam pienākas abi roku balsti.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Arī vējlodziņu nedrīkst taisīt vaļā. Tikai tad, kad uz zemes, var.

25.jūlijs, 20:40 Atbildēt

Labi, ka var kniebt stjuartei dibenā...

26.jūlijs, 10:48 Atbildēt

Jā! :D

26.jūlijs, 15:12 Atbildēt

Nav arī labi taisīt vaļā durvis lai uzpīpētu.

26.jūlijs, 10:53 Atbildēt

Kas tai stjuartei ar apakšlūpu? Būs kāds ne tikai dibenā kniebis, bet arī iedevis pa muti.

26.jūlijs, 20:24 Atbildēt

...no kurienes šī vaska figūra ar nožēlojamu acu skatienu ,kā teļiem kurus ved uz kaušanu tika izrakta .Pretīgi skatīt !

27.jūlijs, 12:14 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

tā ir mūsdienu daiļava.Bet šitai skaistuma pilnība nav sasniegta.Man patīk kad uzpumpētās lūpas aizsedz acīm skatu un krūtīs 2 basketbola bumbas iešuj

27.jūlijs, 12:47 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:26

Jaunākās diskusijas