Horoskopa zīmes, kurām pēc 9. jūlija būs jauna dzīve

tautaruna.lv 9.jūlijs, 10:30
 
pexels.com
9. jūlijā ir Jauns Mēness, kas nozīmējot, ka šajā dienā iespējams sākt pilnīgi jaunu posmu dzīvē, kas sniedz enerģiju un balansu. Kamēr katra zodiaka zīme var izmantot šo dinamisko laiku, trīs zīmes izteikti absorbēs Jaunā Mēness enerģiju, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".

Vēzis

Vēži mainīsies uz labo pusi un tas attieksies uz viņu veselību. Līdz šim, iespējams, Vēži jutās iestrēguši un nebija pārliecināti par savu nākamo soli. Šajā dienā iespējams piešķirt sev jaunu dzīves uzdevumu, taču jāuzticas saviem lēmumiem un idejām. Vēžiem šajā laikā jāapzinās savas potenciāls un jānotic saviem spēkiem.

Skorpions

Ja Skorpioni ir vēlējušies apgūt jaunu valodu, tad šis ir īstais brīdis, kad sākt. Tas pats attiecas uz jebkuru interesējošu nodarbi, no kuras iepriekš Skorpioni atteicās slinkuma vai laika trūkuma dēļ. Viņiem tiek sniegta iespēja sevi pilnveidot un Skorpioni vienmēr iegūst no pārmaiņām.

Strēlnieks

Domājot par jaunas dzīves sākumu, Strēlnieku prāts ceļo tālu, taču reti ietver citus cilvēkus. Strēlnieki nav nesociāli, vienkārši viņi neuzticas citiem tik ļoti, kā uzticas sev. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem dzīvē trūkst kontaktu ar citiem cilvēkiem un šis ir lielisks laiks kļūt sociālākiem. Jaunais sākums saistīts ar draugiem un ģimeni.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ūdensvīriem viss pa vecam.

10.jūlijs, 9:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:58

Jaunākās diskusijas