3 horoskopa zīmes, kurām šī būs lieliska nedēļa

tautaruna.lv 5.jūlijs, 12:43
 
pexels.com
Šonedēļ Saule ir Vēža zīmē un gaidāms arī Jauns Mēness, kas nozīmē, ka vairākām horoskopa zīmēm gaidāms īpaši labvēlīgs laiks, raksta dzīvesstila portāls "Your Tango".

Vērsis

Vēršiem šī nedēļa būs kā "pamošanās laiks" un īpaši tas attieksies uz viņu pašapziņu. Ja līdz šim bija kaut kas, kas lika par sevi šaubīties, kāds slikts ieradums, tad šī ir nedēļa, kad tas var mainīties. Vērši šonedēļ atbrīvosies no rūpēm par to, ko citi par viņiem domā, kas nozīmē lielu brīvības sajūtu.

Vēzis

Šis ir Vēžu laiks un tieši tagad viņi sajutīs spēku - prātā, ķermenī un garā. Vēži būs gatavi doties uz priekšu un beidzot izdarīt to, ko iepriekš kavējās paveikt. Šī ir nedēļa, kad Vēži materializē un izpauž savas lielākās vēlmes. Viņi zin, kas nepieciešams viņu dzīvēs. Vēži šonedēļ jūtīsies pacilāti un spējīgi.

Svari

Svari šonedēļ saskatīs, kas ir nepareizs viņu attiecībās, dzīvesveidā, ēšanas paradumos utt. Turklāt Svari spēs izstrādāt konkrētu plānu, kā situāciju izlabot. Viss negatīvais, ko Svari saskatīs, patiesībā kalpos kā risinājums jauniem plāniem, jaunam sākumam.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ūdensvīriem atkal nekā..?

5.jūlijs, 15:22 Atbildēt

Izlien no ūdens un noslaukies, tad noteikti būs tavs laiks

5.jūlijs, 15:25 Atbildēt
Malda Freiberga > inta.5e1e01cf23149

Ūdenvīri jau nav Ūdenszīmes, bet Gaisa. Ja nezināt, varu pateikt, ka šie cilvēki Ūdeni, kurš uzņēmis daudz negatīvo Enerģiju pārlej citā krūzē, lai atkal ir pozitīvs. Maina Pasauli uz labo Enerģiju. Visvairāk negatīvo enerģiju satur Ūdenszīmes, jo dzīvo sastāvējušā Ūdenī, un izgāž Negatīvismu nepamatoti uz blakus esošiem cilvēkiem, lai sevi attīrītu.

5.jūlijs, 22:01 Atbildēt
Agnese Adamsone > malda.freiberga

Kas tās par muļķībām par ūdens zīmēm? Katrai zīmei ir savas labās un sliktās iezīmes. Un ūdens, ja kas, var būt tikpat labi sastāvējis kā svaigs, plūstošs un atspirdzinošs.

6.jūlijs, 4:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas