Kurām zodiaka zīmēm šovasar ir iespēja tikt pie lielas naudas

tautaruna.lv 1.jūlijs, 7:00
 
Vladislavs Proškins/F64
Eksperti astroloģijas jomā atklājuši, ka dažu zodiaka zīmju pārstāvji vasaras otrajā pusē varēs ievērojami uzlabot savu finansiālo stāvokli, raksta "rsute.ru".

Vēršiem 2021. gada pirmā puse finansiāli nebija no vieglākajām. Tas varētu būt saistīts ar faktu, ka ienākumi bija ievērojami mazāki par izdevumiem, un dažreiz tika veikti dārgi pirkumi, no kuriem nebija jēgas.

Līdz vasaras vidum cilvēki, kas dzimuši Vērša zīmē, varēs stabilizēt savu finansiālo stāvokli, taču ir svarīgi atcerēties, ka ir vērts atteikties no nevajadzīgiem tēriņiem.

Otrajā vasaras mēnesī Vēži varēs sajust, ka viņu finansiālais stāvoklis uzlabojas. Viņu priekšā pavērsies jaunas perspektīvas, pateicoties kurām, būs iespējams sasniegt jaunas virsotnes.

Tiesa gan, astrologi uzsver, ka, ja cilvēks pats sēdēs un neko nedarīs, nevajag arī gaidīt, ka materiālais stāvoklis uzlabosies. Pastāv iespēja, ka apkārtējie cilvēki var just skaudību, un biznesa partneri var “izmest” kaut ko ne pārāk labu. Tāpēc partnerus ir vērts izvēlēties piesardzīgi.

Vasaras sākums Lauvām deva iespēju labi atpūsties, un tāpēc viņi pēc tam vēlēsies kārtīgi pastrādāt. Vasaras vidū būs iespējams saņemt iespaidīgu summu, un ar to pietiks, lai dzīvotu labi vairāk nekā vienu mēnesi. Pateicoties saņemtajai naudai, Lauvas varēs īstenot to, par ko jau sen sapņo.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Ūdensvīri vasarā peldas, sauļojas, iet rotaļās un dejo ar meitenēm, un azartspēlēs, un loterijās nepiedalās. Vienu vārdu sakot, atpūšas un uzkrāj enerģiju rudens darba cēlienam.

1.jūlijs, 9:03 Atbildēt

Īsti laukvīra vārdi.Vienīgi nesaprotu,ar ko var rotaļāties!?Esmu Zivs,tāpēc tā!

1.jūlijs, 12:27 Atbildēt
Ans Profi > agris.bergmanis

Spēlē boilingu kabatās :)

2.jūlijs, 20:35 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas