Brīdina par spēcīgu magnētisko vētru jau pēc pāris dienām

tautaruna.lv 23.jūnijs, 12:17
 
Jānis Saliņš/F64
Speciālisti brīdina, ka jūnija beigās gaidāma spēcīga magnētiskā vētra, kas var negatīvi ietekmēt pašsajūtu, raksta "rsute.ru".
Magnētiskā vētra var ilgt no vairākām stundām līdz vairākām dienām. Šajā laikā notiek straujas magnētiskā lauka izmaiņas. Magnētisko vētru laikā var pasliktināties veselība, negatīvi ietekmēts sniegums un psiholoģiskais stāvoklis.

Gandrīz jebkurš cilvēks uz planētas vairāk vai mazāk var sajust magnētisko vētru ietekmi. Bet daži tās panes vieglāk, savukārt kāds šādos periodos nespēj neko darīt.

Tiesa gan, cilvēks var mazināt magnētisko vētru bīstamo ietekmi, ja iepriekš zina precīzus magnētisko vētru datumus un sagatavo savu organismu tām.

Lai gan jūnijā jau bija vairākas magnētiskās vētras, spēcīgākā magnētiskā vētra būs 27. un 28. jūnijā.

Divas dienas pēc kārtas ģeomagnētiskās svārstības piecu baļļu stiprumā ietekmēs cilvēkus. Tāpēc iespējamas problēmas ne tikai ar fizisko veselību, bet arī ar psiholoģisko stāvokli: ir iespējami uzbudināmības uzliesmojumi, kurus aizstās apātija. Īpašā riska zonā ir cilvēki, kuriem ir garīgi traucējumi.

Magnētisko vētru laikā nav ieteicams:

ilgu laiku uzturēties saulē;
spēcīgas fiziskās aktivitātes, bet tajā pašā laikā viegli vingrinājumi nāks tikai par labu;
pārlieku daudz ēst taukainu pārtiku, sāļu ēdienu;
lietot alkoholu un smēķēt.

Komentē 6

 
Anonīms
 

nu, ko vēl varētu izdomāt? pandēmija ir, karstums arī ir, negaisi nāk un nu vēl arī magnētiskā vētra........vai pasaulē tiešām nav nekā pozitīva

23.jūnijs, 12:39 Atbildēt

ir, bet ne Latvijā :)

23.jūnijs, 14:05 Atbildēt
Mārtiņš Skarainis > 1952960918252127

Pat šeit tu noliec Latviju. Nu nepatīk tev Latvijā, tak tinies ir iespejas notīties tur kur nebūs magnētisko vētru. Putins garantē ka pie viņa viss ir zajebiss.

24.jūnijs, 22:25 Atbildēt

Kāpēc vienmēr jāmurgo? Kāda velna pēc lai kkas tāds ietekmētu psiholoģisko stāvokli? Arī fizisko jebkuram kas nav astronauts?

23.jūnijs, 12:46 Atbildēt

Tie nav murgi. Vienkārši ir meteosesitīvi cilvēki.man sāp galva, ja magnētiskās vētra pārsniedz 3. līmeni, un nekāds dolmens vai ibumetīns nepalīdz.labi, ka ir tabula, kur šos līmeņus var redzēt un laicīgi sagatavoties vismaz morāli

23.jūnijs, 14:44 Atbildēt
Nah Pis > solveiga.kauce

Tie ir nocebo sensitīvi cilvēki, nevis meteo.

23.jūnijs, 17:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:11

Jaunākās diskusijas