3 horoskopa zīmes, kurām šis jūnijs ir īpaši veiksmīgs

tautaruna.lv 13.jūnijs, 11:06
 
PN/Scanpix/Leta
Šis jūnijs trim horoskopa zīmēm esot īpaši veiksmīgs mēnesis, raksta "Your Tango".

Vērši jūnijā var iemīlēties vai sajust draugu mīlēstību, piedzīvojot eiforiju. Cilvēki pret Vēršiem ir īpaši labvēlīgi un šo horoskopa zīmju pārstāvji saņem visu pēc kā kāro - ir mīlēti, cienīti, pielūgti un aprūpēti. Vēršus jūnijā ieskauj mīlošu draugu loks.

Svari šajā mēnesī ir ļoti harizmātiski un viņiem ir liela ietekme uz citiem cilvēkiem. Svari jūnijā var realizēt tās izmaiņas, kuras vēlas. Šis mēnesis radīs iespējas nozīmīgai mīlestībai un attiecībām. Šis ir lielisks laiks mīlestībai - saņem visu mīlestību, ēd garšīgākos našķus, tērē naudu. Ja tas viss tiks darīts ar mīlestību, tas pie Svariem atgriezīsies dubultā.

Strēlnieki jūnijā ir ļoti apmierināti ar sevi, kas palīdz uzlabot pašapziņu un palielināt pašcieņu. Strēlnieki šomēnes gūst panākumus, jo, pateicoties pašapziņai, viņiem ir drosme, lai realizētu radošās ieceres. Šis ir īpaši labvēlīgs laiks mākslai un radīšanai.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Vēršiem tas jāņem vērā.Man nav ne facebuku,ne tvitteru,ne instagramu,bet ir jau pāris sekotāji un tas ir Mārcis ,un pārītis psihiatru.

13.jūnijs, 13:29 Atbildēt

Nedris,idiots ar saviem neta murgiem,un citadi tu komentet.

13.jūnijs, 15:32 Atbildēt

Ūdensvīri pēdējā laikā pavisam aizmirsti.

13.jūnijs, 14:52 Atbildēt

Nevienam neinteresē egocentriskie ūdensvīri. Ir ar tādiem pieredze. Izlaiž savus bērnus, negrib tos pieskatīt un ir māmiņas bērniņi. Fu.

13.jūnijs, 21:24 Atbildēt
Tuudalu Cuuka > menora

Kaut par šiem meliem tev liels loceklis uz pieres izaugtu, švabra!

13.jūnijs, 23:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas