Četras horoskopa zīmes, kurām šī būs īpaši veiksmīga nedēļa

tautaruna.lv 1.jūnijs, 15:12
 
pexels.com
Portāls "Your Tango" nosaucis četras horoskopa zīmes, kurām šī nedēļa līdz 6. jūnijam būs īpaši izdevusies.

Auniem viņu izturības dēļ šī nedēļa būs ļoti laba. Šo horoskopa zīmju pārstāvji nesen ir apguvuši nozīmīgas dzīves mācības, kuras neaizmirsīs. Kamēr no vienas puses Auni būs bruņojušies ar jaunām atziņām, viņi nezaudēs atvērtību, kas ir lielisks apvienojums. Šajā nedēļā Auniem parādīsies iespējas, kas iepriekš varētu izskatīties izaicinošas, taču tagad viņi tām ļausies un pieņems pareizos lēmumus. Šī ir personīgo sasniegumu nedēļa.

Skorpioni šonedēļ pilnībā apzināsies savu būtību un to pieņems. Viņu pašvērtējums šonedēļ ir ļoti augsts. Skorpioni šonedēļ var palīdzēt kādam, kuram nepieciešamas vadlīnijas un labi padomi. Šonedēļ gan tiks pārbaudītas Skorpionu spējas ieklausīties, taču, ja viņi to spēs, tad varēs palīdzēt citiem.

Strēlniekiem šajā nedēļā pavērsies durvis uz jaunu un arī senu draudzību. Viņi var satikt kādu no pagātnes, kas viņiem rūp. Tāpat ir laba iespēja, ka šonedēļ Strēlnieki būs kopā ar kādu, kurš pēc viņiem ir kā bez prāta. Vai tās ir romantiskas, vai platoniskas attiecības, cilvēki Strēlnieku šonedēļ labi sapratīs. Šī nedēļa ir veltīta radošumam un draudzībai.

Mežāži šonedēļ būs ļoti veiksmīgi un sasniegs to pēc kā pēdējās nedēļas tiecās un kā dēļ smagi strādāja. Darba rezultāts atmaksāsies. Tāpat Mežāžiem šonedēļ būs viegli un ērti būt kopā ar saviem partneriem.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Neesmu pieminēts un neteikšu neko.

1.jūnijs, 21:13 Atbildēt

Ūdensvīriem tāpat jau ir labi.

3.jūnijs, 17:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:42

Jaunākās diskusijas