Vanga nosaukusi lietas, kuras nedrīkst izmest

tautaruna.lv 1.jūnijs, 17:30
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Slavenā gaišreģe Vanga ieteica neizmest noteiktas lietas, jo tās uzkrāj enerģiju. Tas var gan pozitīvi, gan negatīvi ietekmēt cilvēka nākotni, raksta "rsute.ru".

Pulkstenis

Pulskteņus nav vēlams mest ārā, jo tādējādi var pārtraukt saikni ar sirdij tuviem un dārgiem cilvēkiem. Jūs varat sākt strīdēties ar viņiem, piesaistīt neveiksmes un ģimenes konfliktus.

Maize

Nav ieteicams to izmest, jo tas ir ļoti vērtīgs produkts, tas piesaista veiksmi un labklājību. Tas ir svēts ēdiens, pozitīvi ietekmē laimi mājās, uzlabo pašsajūtu, palīdz izvairīties no negatīvisma un neveiksmēm. Izmetot to, cilvēki savās mājās piesaista daudz negatīvisma. Ja maize kļūst cieta un neēdama, Vanga bija ieteikusi to adot putniem, suņiem vai citiem dzīvniekiem.

Fotogrāfijas

Fotografējot, cilvēki dalās ar savu enerģiju. Ja ir daudz nevajadzīgu, vecu fotogrāfiju, Vanga ieteica no tām neatbrīvoties, bet ielikt kastē. Tas palīdzēs izvairīties no dzīves neveiksmēm un sliktas veselības. Izmetot fotogrāfijas, cilvēki ar negatīvu enerģiju var nodarīt pāri un radīt ciešanas tiem, kas redzami fotogrāfijās.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nekad šīs lietas neesmu metis ārā, tad jau pareizi daru.

1.jūnijs, 21:10 Atbildēt

Bildē ir Vārna,nevis Vanaga!

2.jūnijs, 10:48 Atbildēt

Vanga!

2.jūnijs, 10:50 Atbildēt

Manu sakaltēto un sapelējušo maizi no komposta kaudzes apēd vārnas. No manis pat vairs nebaidās, jo domā, ka es viņām speciāli ēst nesu.

2.jūnijs, 13:42 Atbildēt

Vanga nosaukusi... !?!?!? Viņa tak gadus 30 jau aizsaulē... Ko viņa var nosaukt?!?!? Vēl pasakiet, ka šī teikusi, ka 5G un 5.paaudzes Intel procesori ir dranķis...

4.jūnijs, 12:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:03

Jaunākās diskusijas