Latvijas lielveikalā nofilmē ko tādu, kas liek soctīkliem "uzsprāgt" dusmās

tautaruna.lv 17.februāris 2023, 4:30
 
Ilustratīvs attēls / Mārtiņš Zilgalvis/F64
Kāda Twitter lietotāja dalījusies ar video, kas filmēts Rimi lielveikalā. Viņa pauda neizpratni par mūziku, kas tiek atskaņota veikalā.

Kā raksta Twitter lietotāja, veikalā "uz pilnu klapi" skanēja mūzika krievu valodā.

"Oho! Tikko ienācu Rimi Kr. Valdemāra iela 112, Rīga un maizes ceptuves nodaļā uz “pilnu klapi” skan dziesmas krievu valodā… kādēļ? dzirdams arī, ka darbinieki savstarpēji runā tikai krieviski. Ok, tas mani netraucē, bet mūzika gan rada pārdomas," viņa raksta.

Jāpiebilst, ka ieraksta soctīklā izpelnījās plašu uzmanību un iedzīvotāji neskopojās ar skarbiem komentāriem.

"Precīza situācija bija Olimpijas Rimi. Rakstīju viņiem, bet tas viss tāpat turpinājās!"

"Tas nav normāli! Kurš atbild par mūzikas izvēli? Šaubos, vai tie ir latvieši! Un ja jau darbinieki pārsvarā krievi... Vai tik tā nav attieksme pret latviešiem, šāda mūzikas izvēle?! Tāda kā spītība, ,,Ko gribam to klausamies!,,... ?!"

"Izmaiņas ir iespējamas tikai tad, kad prasīsim atbildību no Rimi un pārējiem uzņēmumiem, kuri izrāda necieņu pret mūsu valsts valodu! Cik komfortabli jūtas jūsu klienti, ja saviem darbiniekiem ļaujat savā starpā sarunāties svešas valsts valodā? Kādu vēstījumu tas sniedz?".

"Cik es atceros TC un citās publisk vietās ir atļauta mūzika tikai latviešu un angļu valodā. Kāds laikam uzprasās uz pārbaudi."

"Vispār publiskās vietās tādās ka banka, veikali, restorāni utt. par translēto mūziku ir jāmaksā, vai tiešām Rimi maksā, lai translētu agresoru mūziku?"

Situāciju koemntējuši arī lielveikala pārstāvji:

"Šajā gadījumā Rimi ceptuves darbinieki bija nolēmuši pēc savas iniciatīvas klausīties radio staciju, kas bija dzirdama arī pircējiem. Esam pārrunājuši situāciju ar darbiniekiem, lai mūzika, kas skan pircēju zonās, būtu atbilstoša, tāpat kā tas ir Rimi veikalu iekšējā radio."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

17.februāris 2023

 
 
 
 
 

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:40

Jaunākās diskusijas