Absurdākie izsaukumi, kurus pērn saņēmuši likumsargi Kanādā

tautaruna.lv 14.janvāris 2023, 19:47
 
pexels.com
Nelaimes gadījumos mēs meklējam palīdzību pie ārkārtas dienestiem. Mēs vēlamies, lai ārkārtas palīdzības dienesti ierastos pie mums pēc iespējas ātrāk, taču reizēm nopietnu nelaimju risināšana nenotiek tik ātri, citu neapzinīgu līdzcilvēku dēļ.

Saskačevanas pilsētas policija no Kanādas ir apkopojusi 2022. gada neparastākos izsaukumus, vēsta portāls "UPI". Šiem cilvēkiem likās, ka viņi tik tiešām ir nonākuši nelaimē, taču patiesībā vien apgrūtināja glābēju ikdienu un, iespējams, liedza kādam citam patiešām nelaimē nonākušam cilvēkam pirmo palīdzību.

Pērn policija saņēmusi zvanu no kāda cilvēka, kas lūdza palīdzību, lai likumsargi palīdz viņam izdzēst balss ierakstus no telefona.

Tikmēr kāds cits meklēja palīdzību pie likumsargiem, lai tie palīdzētu iztīrīt viņa vannas noteku.

Policija pērn saņēma zvanu arī no kādas personas, kura vēlējās uzzināt jaunāko informāciju par virsnieka ģimeni. Izrādās abas personas kādreiz bija strādājušas vienā darba vietā un zvanītājs gribēja uzzināt jaunākās aktualitātes par savu paziņu.

Tāpat neparastāko izsaukumu topā ierindojas tādi notikumi, kā, piemēram, kāds cilvēks sūdzējās par savu istabas biedru, jo tas bija apēdis viņa ēdienu, cits satraucās par "naidīgu" kaķi, savukārt cits par lielu nelaimi uzskatīja to, ka viņam ir saskābis piens. Kā arī kāds seniors veica satrauktu zvanu par to, ka nejauši norijot kukaini, viņš ir pazaudējis savas protēzes.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas