Zēns neticamā veidā izglābj tēva dzīvību

tautaruna.lv 11.decembris 2022, 12:20
 
Ekrānšāviņš no video
ASV kāds pusaudzis ar rokām pacēla kravas automašīnu, kas saspieda viņa tēvu, raksta Good News Network. Sociālajos tīklos puisis tika nosaukts par varoni.

Metjū Vilkinsons nolēma nomainīt bremzes kravas automašīnai, kuru viņš izmanto darbā. Veicot tehniskos darbus, vīrietis nogūlās zem automašīnas. Tajā brīdī sabojājās domkrata svira, kas turēja mašīnu, un amerikānim uzkrita vairākas tonnas smaga konstrukcija.

"Viss, par ko es varēju domāt, bija elpa, kas izplūst no manis. Mani burtiski saspieda. Es nevarēju runāt, nevarēju paelpot,” atceras Metjū.

Par laimi, tajā brīdī netālu atradās vīrieša dēls Dalins. Puisis izdzirdēja troksni un devās uz tā pusi, atrodot tēvu smagā stāvoklī. Pusaudzis steidzās palīgā, ar rokām paceļot kravas automašīnu un ļaujot Metjū izkļūt.

Vilkinsons tika nogādāts slimnīcā, kur viņam tika konstatēts plaušu plīsums un ribu lūzums. Vīrietis nesaprata, kā viņam izdevies atbrīvoties, līdz viņš paskatījās video un ieraudzīja Dalinu paceļam automašīnu. "Mans dēls ir mans varonis. Viņš izglāba manu dzīvību,” piebilda Metjū.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:39

Jaunākās diskusijas