ASV dīvainos apstākļos mirst jaunieši no Ukrainas

tautaruna.lv 27.augusts 2022, 17:43
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Amerikas pilsētā Čikāgā gājuši bojā divi ukraiņi: 20 gadus vecais Pāvels Pitļuks un 21 gadu vecais Vitālijs Kijaško. 21 gadu vecā ukrainiete Elvīra Fjodorišina atrodas reanimācijā.

Par to Instagram paziņoja Oļegs Benjuks, Pāvela Pitļuka klasesbiedrs un bērnības draugs. Viņš arī organizēja ziedojumu vākšanu, lai nogādātu drauga līķi apbedīšanai uz Ukrainu, raksta portāls Obozrevatel.

"Notika apzināta saindēšana. Tagad ķermenis ir jātransportē uz Ukrainu. Tam ir jāsavāc līdzekļi - transportēšanas izmaksas ir aptuveni 25 000 dolāru. Tie ir ļoti lieli līdzekļi, bet Pāvels ir jāatgriež mājās," rakstīja Oļegs Benjuks.

Viņš pastāstīja, ka traģēdija notikusi 17. augusta vakarā. Jaunieši cieta no "tīšas saindēšanas". "Viņi tika atrasti uz ielas pulksten 6:45. Izmeklēšanas gaitā ir noskaidrots, ka viņi satika meiteni, kuru joprojām nevar atrast.

Tur viņi tika saindēti ar kaut kādu indi, pēc tam aplaupīti, neatstājot nekādus dokumentus un kredītkartes,” raksta Benjuks.

Viņš atzīmē, ka ārsti un tiesu medicīnas eksperti joprojām nevar noteikt, kāda viela tika iedota ukraiņiem. "Pēc mediķu, kuri tagad aktīvi cīnās par Elvīras dzīvību, teiktā, ne alkohols, ne narkotiskās vielas organismā netika atrastas, respektīvi, tā var būt kāda jauna sintētiska ļoti spēcīgas iedarbības viela," stāsta Oļegs Benjuks.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas