Mammas piedāvājums šokē meitu; viņa vēlas iznēsāt savu mazmeitu

tautaruna.lv 10.aprīlis 2022, 19:40
 
pexels.com
50 gadus vecā Čalise Smita no ASV ir stāvoklī, bet izrādās, ka viņa neiznēsā savu mazuli, bet gan savas meitas, vēsta "The Sun".

Kā izrādās, tad Čalises 24 gadus vecā meita Keitlina nevar palikt stāvoklī.

Lai atbalstītu meitu, viņa piedāvājusi iznēsāt savu mazbērnu.

2019. gadā Keitlinai tika diagnosticēta autoimūnā slimība, Šegrēna sindroms. Slimības dēļ jaunā sieviete vairs nevar palikt stāvoklī.

Par spīti nepatīkamajai situācijai, Keitlina ļoti vēlējās kļūt par daudzbērnu māmiņu. "Es biju ļoti satriekta, man sapnis vienmēr ir bijusi liela ģimene. Kopš bērnības sapņoju būt par daudzbērnu māmiņu."

Keitlina par savu slimību uzzināja, kad bija bērniņa gaidībās. Pastāvēja liela iespēja, ka notiks spontānais aborts. Tomēr paveicās un bērniņš nāca pasaulē dzīvs.

Zinot to, ka Keitlina grib lielu ģimeni un, ka viņai vairs nevar būt bērni, viņas mamma piedāvāja iznēsāt savu mazbērnu. "Es ilgi domāju par to, ka viņai vairs nebūs bērnu. Es ilgi par to domāju, kamēr pāliecinājos, ka nepieņemu lēmu kļūt par surogātmāti emociju uzplūdā. Es zināju, ka tā rīkoties ir pareizi," pauž Čalise.

Kā min Čalise, Keitlina sākotnēji bijusi šokā par šādu ideju, taču beigās to pieņēmusi un akceptējusi. Septembrī Čalise tika mākslīgi apaugļota ar diviem embrijiem, šobrīd viņa ir stāvoklī ar savu mazmeitu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas