Vīrietis apgalvo, ka saņēmis 12 potes pret Covid-19 un vēlas vēl

tautaruna.lv 10.janvāris, 18:30
 
Ekrānuzņēmums
Indietis  Brahmdeo Mandāla ir tik ļoti sajūsmināts par Covid-19 vakcīnu reakciju uz savu ķermeni, ka, kā pats apgalvo, saņēmis jau 12 koronavīrusa vakcīnas devas.

Mandāla kungs, 85 gadus vecs pensionēts pastnieks no Bihāras štata Indijas ziemeļos, labprāt dalās ar savu potēšanās pieredzi.

Pirmo devu viņš esot saņēmis 13. februārī vietējā klīnikā, un kopš tā laika viņš nav apstājies. Katras potes datumu un vietu viņš ierakstījis kabatas piezīmju grāmatiņā. Viņa devītā pote bijusi 24. septembrī pulksten 12.32. slimnīcā Kalašānā, Madhepuras apgabalā. "Es jutu, ka tas palīdz manai vispārējai veselībai. Manas muguras sāpes ir mazinājušās, vispārējais vājums un apetīte uzlabojās," viņš teica telefona intervijā ar "The New York Times".

"Es vienmēr meklēju un devos uz jaunu vakcīnu centru, lai neviens mani neatpazītu" sacīja Mandāls. Ārsts Amarendra Narajans Šahi, galvenais medicīnas darbinieks Madhepurā, teica, ka ir runājis ar Mandāla kungu, kurš viņam bija pastāstījis par centieniem iegūt vairāk devu, jo uzskata, ka tas izārstē viņa kaites, no kurām daudzas viņa vecumā bija dabiskas.

"Jā, viņš apgalvo, ka saņēmis 12 devas," sacīja ārsts Šahi. "Esmu izveidojis trīs cilvēku izmeklēšanas grupu, lai noskaidrotu patiesību." Deviņās no 12 reizēm, kuru saņemšanai bija reģistrēts Mandāla kungs, viņš teica, ka izmantojis savu valsts personas apliecību un mobilā tālruņa numuru. Pēc tam viņš teica, ka pārgājis uz alternatīviem identifikācijas veidiem, piemēram, savu balsošanas karti un viņa sievas un viņa draugu mobilo tālruņu numuriem. Nav skaidrs, kā tieši Mandāla kungs tika uzmeklēts, taču šķiet, ka viņš kādam, kurš pēc tam bija informējis vietējos ziņu medijus, lielījās ar saviem daudzajiem pastiprinātājiem.

Varas iestādes Madhepuras apgabalā arī paziņojušas, ka sākušas izmeklēšanu. Nekas neliecina, ka imūnsistēmas noslogošana ar 12 devām sniegtu reālus ieguvumus vai palīdzētu ar kaut ko citu, izņemot to, kas paredzēts vakcīnai. Faktiski notiek diskusijas par to, vai imūnsistēmas stiprināšana atkal un atkal var izraisīt tās nogurumu vai neļaut tai reaģēt uz turpmākajām vakcīnas versijām.

Tikai izmeklēšana apstiprinās, vai Mandal kungs saņēma tik daudz devu, ko viņš apgalvo. Taču Indijas vakcinācijas pasākumu laikā Bihārā noteikti ir bijuši daudzi pārkāpumi — lielā akcija, kurā līdz šim ievadīti 1,5 miljardi devu. Septembrī, kad premjerministra Narendras Modi dzimšanas dienā tika ievadītas ievērojamas 25 miljoni devu, Bihāra ieņēma štatu saraksta augšgalu ar aptuveni 3,4 miljoniem devu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Par šo būtu jāraksta visā pasaulē presei,bet nesanāca pēc šāda vārda atrast personu.

10.janvāris, 19:02 Atbildēt
11.janvāris, 5:09 Atbildēt
Yohn Plunt > j.nis.pried.te

...reku šeit ir links uz šo tulkojumu www.nytimes.com/2022/01/07/wo...ter-shots.html

Acīmredzot amerikāņu skribelentiem ir pilnīgi vienalga kādi īstenībā izskatās indieši.

11.janvāris, 22:51 Atbildēt

laba reklāma kovididiotiem.Es teicu tak,ka riktīgs kovidfans dur kamēr fakcīnas pa ausīm tek ārā,bet tad aizsit ausis ar tapām un atkal piesakas uz papildus poti.Muguras sāpes mazinājās? Pizģec

10.janvāris, 19:49 Atbildēt

Riktigs turbovaxeris,vairāk tādus :D :D :D

10.janvāris, 20:11 Atbildēt

cik saprotu ,ka Indijā fakcinē cik grib? kaut visu kasti dienā?

10.janvāris, 21:28 Atbildēt

Pēc fotogrāfijas spriežot,''tipisks'' indietis.

10.janvāris, 21:28 Atbildēt

Vispār smieklīgi,tie čmošņiki dirš un ēd vienu viet un tic ka tas viņiem palīdz.

10.janvāris, 22:33 Atbildēt

Taadi raksti bija gaidaami! Nopietni nevar to uztvert!

10.janvāris, 23:41 Atbildēt

Abi ar Gobzemu vienā veikalā micītes pērk...

11.janvāris, 0:31 Atbildēt

Ha, ha, ha. Micītes identiskas, es nodomāju, ka Aldiņš. 🤭🤭🤭

11.janvāris, 23:01 Atbildēt

Meklēt internetā arī jāmāk :) www.bbc.com/news/world-asia-india-59905339

11.janvāris, 5:08 Atbildēt

Kā Mandeilam tagad ar stojaku..?

11.janvāris, 17:39 Atbildēt

nu lūk, Latvijas iedzīvotājiem viss tas vēl priekšā, bez sāpēm un smadzenēm.

11.janvāris, 17:59 Atbildēt

Tiesi to gribeju teikt,..musu gudrajiem sadi raksti patik,ir,no ka nemt piemeru,un partaisit par pasaules meroga notikumu,un tikmer boret smadzenes,kamer es saksu ticet,ka man patiesam vajag 12 potes...

12.janvāris, 23:23 Atbildēt

Tagad tas čalis kļūs daudz jaunāks un dzīvos mūžīgi. Tas nu ir fakts!

11.janvāris, 22:31 Atbildēt

maz,maz,vajag vairāk.īsts kovidfans dur kamēr fakcīna tek pa ausīm ārā,tad ausis aizsit ar tapām kā alus mucu un atkal iet uz papildus poti.Pietiek tikai tad ,kad vakcīnas fontāns no galvas šļācas kā zilajam valim okeānā,acīs redzams mistisko antivielu kovidskaitlis digitālā veidā un tas skraida pliks pa pļavu kā traks suns un nevar apstāties !!!!

13.janvāris, 12:57 Atbildēt

...Vitalij Nartish

Taadi raksti bija gaidaami! Nopietni nevar to uztvert!

Nesaki viss ! Mūsu speciālistiem ,tā ir kā medus maize ! Pēc tās ceturtās balsta ,varēs izdomāt jaunus nosaukumus un drāzt visus gribētājus pēc kārtass ,jo,lūk,

tur tas mudaks ir saņēmis veselu duci !

13.janvāris, 15:52 Atbildēt

Lai brauc uz Latviju, vakcīnas te netrūkst

13.janvāris, 20:57 Atbildēt

Latvijas Pavļuks tagad štuko, kur tās 4 miljoni vakcīnu bāzt. Ne velti gatavi špricēt līdz nelabumam.

14.janvāris, 17:28 Atbildēt
Dzintis > jelna.sergejeja

sev lai dur kamēr iespēja aiziet ar godu,citādi ešafots ar nāvīgu injekciju,durs vakcīnas kamēr nosprāgs

14.janvāris, 20:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:18

Jaunākās diskusijas