VIDEO: Notiekošais McDonald's virtuvē satriec soctīklu lietotājus

tautaruna.lv 27.novembris 2021, 17:41
 
Reuters/Scanpix/LETA
Ātrās ēdināšanas ķēdes McDonald's darbinieks Aizeja Gili nofilmēja populārās sviestmaizes McRib tapšanas procesu. Daudzi interneta lietotāji bija nepatīkami pārsteigti par video redzēto, viņus satrauca netīrais aprīkojums un jēlās sastāvdaļas.

Demonstrējot sviestmaizes pagatavošanas procesu, Gili raksta: "Jūsu mīļākais ēdiens".

Video ir savācis vairāk nekā sešus miljonus skatījumu. Komentāros daudzi lietotāji vērsa uzmanību uz antisanitārajiem apstākļiem darba virtuvē un atzina, ka vairs nevēlas pasūtīt šo ēdienu McDonald's.

Daļa komentētāju tomēr atzina, ka video redzētais viņus nav atturējis no gardās sviestmaizes pasūtīšanas. "Man ir vienalga, es vienmēr mīlēšu MacRib", "Nav svarīgi, kā tas ir pagatavots, tas joprojām ir labs," viņi rakstīja.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Neredzu neko pārsteidzošu. Tiek gatavots lēts ēdiens ar lētiem paņēmieniem!

27.novembris 2021, 17:56 Atbildēt

Te vismaz to dara cimdos. Latvijā dažos McDonaldos (piem., Krasta ielā un Akropolē) burgeri tiek salikti bez cimdien. Iestādes maiņas vadītājs un Latvijas McDonalda vadība parasti atbild, ka viņi drīkstot strādāt bez cimdiem arī Covid-19 laikā un vasarā karstā laikā, kad rokas svīst. Lūk tāda mums ir Latvijas kultūra. Negribu būt rasists, bet, diemžēl, pamatā tas ir McDonaldos, kur strādā migranti no austrumvalstīm.

27.novembris 2021, 18:04 Atbildēt

es kovidlaikā kotleti cepu mājās un pateicos tam kungam Dievam par vēl vienu nodzīvotu dienu nevakcinētā statusā.

27.novembris 2021, 18:17 Atbildēt

Ta turet!!!

27.novembris 2021, 18:25 Atbildēt

Nesaprotu kpc par bargu naudu jāpērk tas, ko pats vari lēti pagatavot mājās? Un par tādu summu ne vienu vien maizi. Zināsi ari ko ēd, bet ja cilvēki mūsdienās ir kļuvuši slinki, tad, lai ēd mēslus kaut vai no atkritumu konteineriem.

27.novembris 2021, 18:25 Atbildēt

Nu mums taču ir lohdauns, plosās c...vids, arī man bija nepatīkams moments McDonalda, Rīgā ais Skaja ir šī ēstuve. pasūtīju komlektu, skatos, tie, kuri gatavo burgerus , strādā bez vienr.cimdiem. Tas , kurš taisīja maizītes, vienā mierā ar plaukstu notīra degunu un turpina līmēt man domāto burgeru. Kad jautāju, ka viņi strādā bez cimdiem, mums taču tagad plosās panemija, man atbildēja, ka PVD viņīem neliek lietot cimdus. Palika pretīgi, kas to zin, varbūt šie paši ,, strādnieciņī ,, ieiet WC, noslauka savu pēcpusi un nemazgā nemaz rokas..........un iet un strādā tālāk.......lūk tāda mums ir sanitārās prasības lohdaunā. Zvanīju uz Rīgas PVD , man atbildēja, ka cimdi nav nepieciešami, lipini haburgerus kaut vai ar sūdainu mietu........Protams, ka atteicos no šitā super pakalpojuma.lai paši ēd savus antisanitāros burgerus..........fui.

27.novembris 2021, 21:59 Atbildēt

Vienkārši zabegalovka ir tas McD un ēdiena kvalitāte ja ir ar garšu, tad veszelības ziņā mīnusā. Vairs neapmeklēju šīs caurbrauktuves, kas sevi uzskata par restorāniem. Visīstākās indes tur ir pārtikā un kur skatās PVD?

27.novembris 2021, 22:05 Atbildēt

McDonald's ir parasta ēdnīca, kādreiz, nu reizi trijos gados, kaut ko apēdu tur. Nav ne vainas, ēst var.

Par tiem cimdiem- nav normāli pavāriem cimdos strādāt! Labi, ok, burgerniicaas nestrādā pavāri, bet produktu pakotāji, tiem ir savādāk- laikam vajadzētu cimdos pakot.

28.novembris 2021, 14:23 Atbildēt

Jēkabpilī Makdonalda nav. Ir Hesburgers, bet neko tur neesmu filmēji, jo nekad iekšā tur neesmu bijis. Viņi kaut kā baigi labi iztiek arī bez manis.

28.novembris 2021, 11:01 Atbildēt

Nekādu vainu neredzēju. Ēšanai derīgs.

28.novembris 2021, 14:15 Atbildēt

Ēd suņu kakas mudak un priecājies.

28.novembris 2021, 23:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:47

Jaunākās diskusijas