VIDEO: Baltkrievijas robežsargus pieķer dzērumā; ko viņi dara?

tautaruna.lv 28.novembris 2021, 10:42
 
Ilustratīvs attēls / AFP/Scanpix/LETA
Mikroblogošanas vietnē Twitter publicētā video redzams Baltkrievijas robežsargs alkohola reibumā. Tiek minēts, ka tā nebūt nav pirmā reize.
Video redzams, kā Baltkrievijas robežsargs mēģina samainīt cigaretes ar Polijas robežsargiem.

"Piedzēries Baltkrievijas robežsargs mēģina samainīt cigaretes ar Polijas robežsargiem. Polijas armija Twitter kontā apgalvo, ka šī nav vienīgā reize, kad kaimiņzemes ir redzēti dzērumā," teikts Breaking.lv ierakstā Twitter.

Kā zināms, Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko režīma izvērstā hibrīduzbrukuma ietvaros aizvadīto mēnešu gaitā notikuši centieni Latvijā, Lietuvā un Polijā no Baltkrievijas iesūtīt tūkstošiem nelegālo imigrantu, kuru lielākā daļa kā tūristi ieradušies Baltkrievijā no Irākas.

Savukārt jau kādu laiku notiek masveidīgi migrantu mēģinājumi no Baltkrievijas puses vardarbīgi ielauzties Polijas teritorijā.

Eiropas Savienība apsūdzējusi Minskas režīmu centienos tādējādi atriebties par atbalsta sniegšanu baltkrievu opozīcijai un par sankcijām, kas vērstas pret Baltkrieviju, reaģējot uz pagājušā gada protestu vardarbīgo apslāpēšanu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Interesanti, kādas cigaretes tad pretī Baltkrievijas robežsargs gribēja, ja pašu ražojumi viņam šķiet sliktāki.

28.novembris 2021, 10:55 Atbildēt

Domājams ka ne jau cīgas pretī gribēja, bet naudiņu. Zinot ka Baltkrievu cigaretes ir krietni lētākas par Eiropā nopērkamām.

29.novembris 2021, 15:46 Atbildēt

Vai, Dieviņ, ko viņi tur varētu darīt ??!!??! ... Baltkrievija ar visiem saviem robežsargiem ir .... apkakajusies no pirmās dienas .... vajadzēja to robežu ar Eiropu uztaisīt tukšu pavisam - lai Polija, kā Eurouniona ieaicinatos, kā Eurounions arī pieņem ...

28.novembris 2021, 11:54 Atbildēt

Ko var gribēt,no buļbajediem.Tu pus valsts vienā alkohola tvanā.Tur gan milicija ,gan robežsargi dara ko griba.Viņiem likumi nav rakstīti.

28.novembris 2021, 12:37 Atbildēt

pasties uz savas zemes varoniem un tad nonievaa otru,, pashi nabadzigaakie EU, bet mute lidz ausiem ..pat neegeri latvju baaleliniem aiztrinushi garaam...

28.novembris 2021, 22:40 Atbildēt

Nu, nav viņiem viegli, jau nedēļām jāstrādā pie robežas, nav brīvdienu lai varētu līdz sivēna kviecienam piedzerties.

28.novembris 2021, 15:14 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:18

Jaunākās diskusijas