Migranti Minskā gaida transportu, kas vedīs uz robežu?

tautaruna.lv 24.oktobris, 15:15
 
Ekrānuzņēmums
Kāds mikroblogošanas vietnes "Twitter" lietotājs šodien dalījies ar video, kurā, kā apgalvots, redzami migranti, kuri gaida transportu, lai nokļūtu uz robežas.

"Twitter" lietotājs pie video pievienojis savu komentāru: "Migranti pulcējas Minskas centrā pie T/C, gaida transportu, kas viņus vedīs uz ES robežu."

Video autors, kurš filmējis video, savā socialās vietnes "Tik Tok" profilā ievietojis arī vēl kādu video no Minskas centra, kura pulcejas migranti.

@dmitry.traveler

Мигранты в центре Минска

♬ оригинальный звук - 1350 км

Portāls nra. lv iepriekš ziņojis, ka 22.oktobrī, Valsts robežsardzes amatpersonas novērsušas 22 cilvēku mēģinājumu nelikumīgi šķērsot Latvijas-Baltkrievijas valsts robežu.

Kā arī Lietuvas robežsargi sestdien aizšķērsojuši ceļu 183 cilvēkiem, kas nelegāli mēģinājuši šķērsot robežu no Baltkrievijas puses, svētdien paziņoja Lietuvas Valsts robežsardzes dienests.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 5

 
Anonīms
 
ivo

Kolhoza tarakāns tagad var barot melnos.. un nenogādājot viņus ES būs kolhozam jauni ienaidnieki.bidlas ir un paliek bidlas..ar tarakānu vajadzētu laternu izrotāt

24.oktobris, 16:04 Atbildēt

Tie melnie migranti arī ir dīvaini cilvēciņi,vi tad viņi neredz,ka šeit ir auksts,ka neviens viņus negrib.Jauni,spēcīgi vīrieši skrien pasaulē laimi meklēt,lai tikai nebūtu jāstrādā savā Dzimtenē!

24.oktobris, 18:22 Atbildēt

Kāpēc viņi nepaliek Baltkrievijā, tur tak esot viss labi un prezidents esot kārtīgs! :D

25.oktobris, 10:02 Atbildēt

Lielākā daļa jau arī paliekot...

25.oktobris, 10:44 Atbildēt
Zane Līvmane > izidors.m.rkak.ns

Ne jau dzīvā veidā!

25.oktobris, 17:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:57

Jaunākās diskusijas