Šausmas skolā Baložos: pirmklasniece uzbrūk skolotājai:

tautaruna.lv 4.oktobris, 14:30
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Baložu pilsētas vidusskolas 1. klases audzēkņu vecāki ir nobažījušies par savu bērnu drošību mācību iestādē. Klasē ir meitene, kurai trīs nedēļu laikā bijušas trīs nopietnas agresijas lēkmes. Kad klases audzinātāja centusies viņu atturēt, lai neuzbrūk bērniem, pati tikusi pie zilas acs, izsista pleca, sasitumiem, skrāpējumiem, kodumiem, vēsta raidījums "Bez Tabu".
Pirmklasniece bez redzama iemesla mācību stundas laika kļūstot agresīva. Klasesbiedru vecāki raizējas, ka viņu bērniem varot tikt nodarīti miesas bojājumi. Klases audzinātāja jau nopietni cietusi, aizsargājot bērnus.

"21. septembrī 1. klases skolniece bez jebkāda iemesla mācību stundu laikā kļuva vardarbīga pret klases audzinātāju un klasesbiedriem. Dusmu lēkmē meitene izdeva šņācošas skaņas, spārdīja klases audzinātāju, koda, skrāpēja. Klases audzinātāja lūdza pārējiem bērniem meitenei netuvoties, centās pasargāt bērnus.

Dienu vēlāk, 22. septembrī, klases audzinātāja arī šajā reizē cieta no skolnieces spērieniem, sitieniem, kodumiem, skrāpējumiem. Meitene bija nevaldāma un nogrūda klasesbiedru tik spēcīgi, ka viņš nokrita atmuguriski uz grīdas. Pirmklasnieci izdevās nomierināt vien, kad atsaukti papildspēki, ieradusies skolas medmāsa," stāsta kāda pirmklasnieka tētis.

Bērnu vecāki stāsta, klases audzinātājas rokas asiņojušas no pirmklasnieces kodumiem, sitieniem, skrāpējumiem. Agresijas lēkmes meitenei bijušas arī iepriekš, sākušās jau septembra otrajā nedēļā.

"Meitene rāva aiz matiem klasesbiedrus, aizskāra un sita. Kamēr skolotāja bija pie tāfeles ar muguru pret klasi, meitene dusmu lēkmē sabojāja visas puķes, kas bija uz palodzes. Kad viņa kļūst agresīva, viņa metas virsū kā zvērs, šņāc, ārdās, sit. Tas atkārtojas. Žēl skolotājas, ar kuru mūsu bērniem izveidojās ļoti labs kontakts. Klases audzinātāja pēc notikušā diemžēl grib pārtraukt darba attiecības. Par agresīvo meiteni laikus informējusi skolas vadību, kura rīkojas kūtri. Tikmēr mūsu bērni sāk noslēgties, viņiem ir bail, negrib iet uz skolu. Mēs, vecāki, nezinām, kā pasargāt savus bērnus?! Nav algoritmu, un mēs jūtamies bezspēcīgi," saka kāda skolēna mamma.

"Es labprāt izvairītos no situācijas komentēšanas. Jūs varat rakstīt, skola nekomentēja," pauda Vita Broka, Baložu pilsētas vidusskolas direktore.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Lai ved uz Aglonu un veic eksorcismu! Ja slinkums braukt tādu gabalu, tad ar steigu jāvakcinē.

4.oktobris, 15:22 Atbildēt

Šitais izklausās, ka tai meitenei varētu būt iemiesojies dēmons vajag svēto ūdeni iedot padzerties!

4.oktobris, 15:23 Atbildēt

...vai vodku. No tās arī paliek mierīgs

4.oktobris, 16:51 Atbildēt

Jāved uz trako māju un miers.

4.oktobris, 19:59 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Javed pie Marcenes un miers

5.oktobris, 1:36 Atbildēt

skumji, ka šobrīd LV likumdošana skolām jebko risināt ir NEKĀDA – pat mediķiem acīmredzot psihopātisku bērnu nevar nodot, no skolas izmest nevar, pārējiem tikai "brīvprātīgi" jāiet prom. Bet vēl skumjāk LV normatīvajos aktos ir tas, ka bērnu ar acīmredzamām veselības problēmām apkārtējie atbildīgie (kamēr bērns ir skolā, atbildību par viņu nes skola!) NEVAR nodot ārstēties vai vismaz diagnozes uzstādīšanai, lai attiecīgi jau vēlāk ārstētu piespiedu kārtā, ja jau senči ir totāli idioti, kuriem "ar viņu bērniņu viss ir kārtībā". diemžēl tā meitene arī nav laimīga.

5.oktobris, 12:11 Atbildēt

kur ir problēma tajā brīdī izsaukt policiju, lai savāc to meiteni un ar vai bez vecākiem ved uz trakomāju?

5.oktobris, 20:57 Atbildēt

Skolotājai jau it kā arī būtu jāvar uzrakstīt iesniegumu par miesasbojājumu nodarīšanu un tamlīdzīgi. Kādam tam bērnam ir jāpalīdz un jāārstē; ja to nevar panākt mierīgā ceļā vienojoties ar vecākiem, ir bāriņtiesa, policija u.t.t., jo acīmredzot par to bērnu un viņas psihi neviens nerūpējas

5.oktobris, 21:00 Atbildēt

Vai tad bērnam vecāku nav ? Ar to būtu jāsāk!

7.oktobris, 10:54 Atbildēt

Varbūt tas bērns ir nošvakcinēts? Lūk arī rezultats.........šausmas

8.oktobris, 0:16 Atbildēt

Jā!

11.oktobris, 12:22 Atbildēt

Nesaprotu, kur problēma? Vai tad trako internāti vairs nepastāv? Te taču skaidri redzams, ka tas bērns nav vesels.

17.oktobris, 17:43 Atbildēt

Visdrīzāk bērns ilgstoši piedzīvojis vardarbību. Arī skolā parasti sāk aizskart ,ietekmēt un tam ir daudz un dažādi veidi, kādu kurs jau ciešs vai ir jūtīgs. Nomocītam, izmisušam bērnam un vēl svešā vidē vajag ļoti maz ,lai eksplodētu.Meklējit cēlonus. Zīmigi, ka zinor bērna uzvedības dīvainību , neviens nav pat pētījis tās cēloņus. Lohi ? Izskatās ārkartīgi neprofesionāli , ipaši, skolotāja.

18.oktobris, 15:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:23

Jaunākās diskusijas