Ironizē par Aināra Šlesera dīvainajām aktivitātēm soctīklos

tautaruna.lv 23.septembris, 9:20
 
Kaspars Krafts/F64
Kāds mikroblogošanas vietnes Twitter lietotājs vērsis uzmanību politiķa Aināra Šlesera aktivitātēm vietnē, rakstot, ka Šlesers vēlas atgriezties ne tikai Latvijas politikā, bet arī Twitter vidē.
Vērīgais Twitter lietotājs pamanījis, ka Twitter ir pieci profili ar Aināra Šlesera vārdu.

"Nez vai ir vēl kāds Latvijas pilsonis, kurš ne tikai politikā grib atgriezties 5.reizi, bet arī Twitter lietošanā nav zaudējis cerību. Šlesers, kurš gan cits! Kapēc es vēl neesmu redzējis viņa YouTube motivational video?" raksta Twitter lietotājs.

Izpētot profilus, jāsecina, ka patlaban nav aktīvs neviens no tiem. Profilos ieraksti vai nu nav veikti vispār vai arī pēdējie ieraksti publicēti pirms vairākiem gadiem.

Kā tika vēstīts nedēļas nogalē, uz partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) līdera Aināra Šlesera izsludināto pasākumu par brīvprātīgu vakcināciju sestdien pusdienlaikā Rīgā, 11.novembra krastmalā, bija sapulcējušies vairāk nekā 1000 cilvēku.

Šlesers kritizēja "Levita-Kariņa režīmu", uzsverot, ka iedzīvotājiem ir jābūt brīviem, kā tas tika panākts līdz ar neatkarības atjaunošanu. Viņš uzsvēra, ka esošajai varai ir jāaiziet. Ja valdība neizpildīs izvirzītās prasības, paredzēts, ka jauns pikets notiks 2.oktobrī.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Manis pēc kaut desmit profili, man pašam ir deviņi, bet ne šeit TR.

23.septembris, 12:59 Atbildēt

Kur var dabūt tik lētus testus?

23.septembris, 16:46 Atbildēt

Šlesaru jau neinteresē vai kāds ir potēts vai nepotēts. Viņš atrada auditoriju vismaz 1000 cilvēku, potenciļo vēletāju. lai nokļutu Saeimā pietiek ar paris tūkstošiem balsu. Kā redzat 1000 jau gatavi balsot par Šlesaru. Otru tūkstoti savāks uzklājot galdus.....kuriem ļoti garšo.....Atceros kādu tikšanos pirms Šlesars iekļuvba Saeimā.Es viņam uzprasīju, kad bija izklāstījis savu programmu, precīzāk partijas programmu, -kas būs palīgi partijas programmas īstenošanai, precīzāk, uz kādiem spēkiem balstisies solīto labumu īstenošanai dzīvē. Atbildi viņš ir parādā līdz šaidienai.

23.septembris, 20:50 Atbildēt

Tu viņu iedzini prostatā...

24.septembris, 10:23 Atbildēt

juri, tev ir jāiet Šleseru sist. Kurš cits, ja ne tu!

5.oktobris, 21:38 Atbildēt

Mani vairāk uztrauc, kur palikusi viņa sieva. Agrāk kā tāda lupata vilkās visur līdzi ar savu iestudēto smaidu, tagad klusums. Varbūt Šlesers pārdevis viņu, lai iegūtu līdzekļus savas avīzes izdošanai? Atcerieties, kā bija ar Kiviču taksi? Visos portālos bija ka biezs no takša bildēm, bet tad pēkšņi klusums. Līdz šai dienai šamie nav atbildējuši, kur suni likuši. Bet divi bezdarbnieki pēkšņi atrod līdzekļus ceļojumam uz Norvēģiju...

27.septembris, 13:08 Atbildēt

Laikam aizmirsis paroles,bet kā mūs apčakarēt to jau gadiem sakombinējis uz priekšu,un to noteikti nav aizmirsis.Baigais frukts,ka pat no savu senču uzvārda atteicies.

3.oktobris, 13:50 Atbildēt

Reņģēdāji Uz priekšu ! Par ŠLOSERI ! Balsojiet dūšīgi, 10

6.oktobris, 18:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:40

Jaunākās diskusijas