"Antivakseris" mirst no Covid-19, domājot, ka viņš saindēts

tautaruna.lv 17.septembris, 16:45
 
facebook.com
Sabiedriskais aktīvists Hai Šuljans, kurš Izraēlā iebilda pret vakcināciju un sejas masku nēsāšanu, nomira no Covid-19. Pirms nāves viņš sociālajos tīklos publicēja fotoattēlu skābekļa maskā un sacīja, ka viņam ir grūti elpot.

Šuljans iebilda pret "piespiedu vakcināciju" un digitālo sertifikātu sistēmu vakcinētiem un pārlimojušiem cilvēkiem.

"Nav epidēmijas. Vakcīna ir nevajadzīga un bīstama," viņš rakstīja un līdz pēdējam ticēja un teica, ka nav slims ar Covid-19, bet ir ticis saindēts.

Šuljans cerēja, ka "ar Dieva palīdzību" viņš varēs atgūties divu vai trīs nedēļu laikā. Viņš tika hospitalizēts smagā stāvoklī un pat no slimnīcas gultas mudināja atbalstītājus "turpināt cīņu".

Vietējais televīzijas kanāls pārraidīja video, kurā aktīvists guļ slimnīcas gultā ar caurulīti mutē un runā par savu diagnozi. “Ja es izņemu šo ārā un mēģinu noiet trīs metrus, es noģībstu. Man trūkst gaisa,” viņš pauda.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 19

 
Anonīms
 
Dzēsts lietotājs

sejas āda izskatās ļoti labi.Lai aizbrauc pafilmē uz onkoloģiju,kovids liksies kā vieglas iesnas.Prikoļnijs ''slimnieks''

17.septembris, 17:37 Atbildēt

Neizskatās kovid nomocīts,tīri žirgts

17.septembris, 21:46 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Pat ādai bāluma nav.Kad man pirms gadi 10 bij gripa,tad biju tāds bāls un nagi palika dzelteni,bet ''slimnieks'' šitas izskatās pat ļoti labi,tikai pēc acīm spriežot šim kakāt gribas.Kā teica čekas stukačš Daniliāns,kad viņam bija kovids,tad šis ari esot apgādājis sevi ar papildus skābekli

17.septembris, 17:52 Atbildēt

dzintars ir tikai viens prasts neta pederasts.

17.septembris, 19:09 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Peredasts un zoofils ir tikai bēdīgi slavenais Mārcis. Kā sokas ar ķirbja audzēšanu dibuā? Uz helovīnu būs jau izdīdzis?

17.septembris, 19:21 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Tu jobana debila krievu pretiga mauka un tu pati esi dzemdeta caur dirsu ar saviem debiliem neta murgiem..

17.septembris, 19:51 Atbildēt

Kad tev, dzintar, pirms gad bij gripa, ārsts kļūdījās ar diagnozi.

No gripas bāls nepaliek. Man domāt- belaja gorjachka.

17.septembris, 20:25 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

No gripas āda ir veselīga un nagi spīd.Tev taisnība.Man patīk melot.Gripa ir veselīga un visi gripas slimnieki jūtas 10 gadus jaunāki.Gripa ir kā dopings organismam.Tev taisnība.

18.septembris, 16:35 Atbildēt

Cīņai bez upuriem nav lemta uzvara.

17.septembris, 18:42 Atbildēt

te var redzēt cik tālu cilvēks var aiziet savā marasmā. pat nāves priekšā prātiņš neapskaidrojas!

17.septembris, 23:38 Atbildēt

Pie mums arī daudzi antivakseri domā, ka kovida nav, tikai valdība muļķo tautu.

18.septembris, 9:19 Atbildēt

Tas, ka vīruss ir, to antivakseri zina, bet protestē jau pret vakcīnu, kas būtībā nav nekāda vakcīna, bet velns zina kas.

18.septembris, 9:21 Atbildēt
Andris Briedis > izidors.m.rkak.ns

Un no kurienes tu zini ka tā nav vakcīna?

Tu esi zinātnieks kas izpētījis tās saturu?

Tev ir pierādāmi, pārbaudāmi fakti?

Simtiem tūkstošu zinātnieku, mediķu pasaulē ir saorganizējušies un tagad visiem melo?

Vai tāds pats samazgu rijējs kā tas mironis kurš ieņēmis galvā vienu domu un neko citu ārpus tās neres?

Simtiem miljonu cilvēku jau pasaulē ir vakcinēti ar šo "ne vakcīnu". Un ... neviens nemirst, neuzsprāgst, nesapūst, ... un ko nu vēl jūs tur spējat savās slimajās galvās (gandrīz uzrakstīju smadzenēs) izfantazēt.

Vitamīnus ēdad. Varbūt tad paranoja pāries.

18.septembris, 11:59 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > andris.briedis

Visi zinātnieki tērē miljardus,lai radītu vakcīnu (2 mēnešos radītu pret nezināmu sērgu) ar kuras palīdzību bez maksas glābtu no '' kovida'' Andri Briedi, kurš dzīvo Latgales Lielajās Kļockās,pat gatavi aizbraukt ,tērēt naudu degvielā un pat samaksāt $ tam ,bet tikai lai glābtu no kovida Andri Briedi.Tas ir prioritāte gulošie 95 gadīgie '' bogadeļņās'' un Andris Briedis. !!!!!

18.septembris, 16:41 Atbildēt

Nu un, dazhi mirst, dazhi nee. Katrs izvelas to ko izvelas, labaka tomer dabiga nave neka maksliga. Vinsh vienkarshi laikus nenokera saslimshanas mirkli, tapec majas jabut atrajiem testiem. Protams, virus ir, bet jadzivo tiri un veseligi. Baidities no virusa var, bet ari baidities no vakcinas var vel vairak

18.septembris, 9:35 Atbildēt

Idiots nosprāga.

18.septembris, 15:08 Atbildēt

Shis raksts cik noprotu domats vakcinetajiem, lai tiem pashapzinu celtu... Jo bailu seshana tiem kas nevelas vakcineties ir lieka laika tereshana. Manis pec katrs otrais varetu doties pie dieviem deel Covid, vakcineties netaisos. Visi reiz mirs, tam nav noziime agraak vai veelaak ja runa ir par dabisku naavi. Bet valdibas ruupes par pilsoniem Covid laikaa reali izbriina, visus shos gadus valdibai tauta bij pie kaajas, tagad redz shausmigi cepas par cilvekiem. Varbut vajadzeja celt minimaalaas algas, pensijas, mazak valdibai izshkerdet naudu neizdevigos iepirkumos, cinities ar korupciju kaa naakas, necelt nodoklus katreiz kad valdibai sagribas naudinas glupiem projektiem utt. Tas loti palidzetu cilvekiem dzivot veseligak un Covids skartu tikai tos kuri pashi sachakaree savu veselibu nevis kuru veselibu sachakare valsts ar savu bezdarbibu jeb tieshi otradak, darbiibu nepareizaa virzienaa...

18.septembris, 18:57 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Uz kovidfaniem tas neiedarbosies.Revakcinācija sākas.Svētki.Gatavo fani teltis.Manis pēc ar ,ja tas kovids ir var karoti nolikt kaut puse Latvijas.Teikšu godīgi man pie kājas vai kaut visa Āfrika,uz manis tas neiedarbojas nekādā veidā,ne baiļu,ne panikas.Man pilnīgs pohujs.Durt iekšā kaut ko mistisku ,kuru reklamē pat bijušie ASV prezidenti ar putām uz lūpām,dur 95 gadīgajiem veco ļaužu pansionātos '' prioritārajiem'' un pēkšņi visu pasauli pārņem vēl neredzēta labdarība,tas ir vairāk kā aizdomīgi

19.septembris, 12:51 Atbildēt

PILNIGI PIEKRITU ,VAKCINU NEVAR IZSTRADAT TIK ISĀ LAIKA PERIODĀ ,TAS IR EKSPERIMENTS

19.septembris, 20:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:30

Jaunākās diskusijas