Autobusa vadītājs brauciena laikā pūš alkometrā; Rīgas satiksme skaidro situāciju

tautaruna.lv 12.septembris, 11:00
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Kāds autobusa pasažieris bija nesaprašanā, kāpēc autobusa vadītājs braukšanas laikā pūš alkometrā. "Rīgas satiksme" skaidro, ka tā ir ierasta prakse.

"Paskaidrojam, ka alkometrs ik pēc noteikta laika pieprasa veikt šo darbību," mikroblogošanas vietnē "Twitter" uz kāda pasažiera jautājumu par alkometra lietošanu braukšanas laikā atbild "Rīgas satiksme". Taču cilvēki ir pikti, ka tas tiek darīts, ar vienu roku vadot autobusu un ar otru - turot alkometru. Tas novērš uzmanību.

„Rīgas satiksme” ik gadu tērē ievērojamus līdzekļus ( vairākus simtus tūkstošus eiro), lai veiktu alkohola kontroles testus autobusu, trolejbusu un tramvaju vadītājiem, kā arī citiem uzņēmumā strādājošajiem.

Informācija Rīgas satiksmes mājas lapā liecina, ka šā gada sākumā uzņēmums noslēdzis līgumu ar SIA “JŪRMIS” par alkometru iegādi. Darījuma summa - 41 999 eiro bez PVN

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Bet tas ir normāli,ka vadītājs tiek cītīgi novērots no pasažiera puses?

12.septembris, 18:50 Atbildēt

Cilvēki jau paliek galīgi debīli! 🤕

12.septembris, 22:30 Atbildēt

Ir arī redzēts,ka Alkometrs prasa lai iepūš, vadītājs klaji ignorē. Kad skatos kas tur ir rakstīts viņa ekrānā, viņš izslēdz ekrānu un tēlo ka nekas nav bijis .. vajag tā kad nav iepūsts,tad autobuss nemaz nekustas,jeb ja uzrāda promiles,tad sistēma neļauj iedarbināt autobusu

13.septembris, 10:17 Atbildēt

Cik Jūs pārliecināti rakstīt......🤣

13.septembris, 15:22 Atbildēt

Viņiem regulāri jāpūš, jo Rīgas satiksmei ir vienošanās ar CSSD, ka var ar autobusu un trolejbusu braukt līdz 1,0 promilei. Par trambajiem nezinu.

16.septembris, 12:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas