FOTO: ar vienu attēlu Cipule parāda, kas notiek Latvijā

tautaruna.lv 9.septembris, 14:30
 
Kaspars Krafts/F64
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) vadītāja Liene Cipule mikroblogošonas vietnē Twitter publicējusi attēlu, kas, viņasprāt, raksturo patlaban notiekošo.
Cipule publicējusi attēlu, kurā redzama populārā galda spēle "Cirks", pierakstot: "Tā mums tagad iet".

Uz kāda komentētāja jautājumu, uz kura lauciņa ir jūsu kauliņš, Cipule atbild: "Labs jautājums. Traki ir tas, ka ne vienmēr ir skaidrs - kas ved uz augšu un kas uz leju. Mēs esam laukuma apakšējā trešdaļā. Es varētu būt tas suns ar banti".

Tāpat Twitter komentētāji vērš uzmanību uz to, cik trāpīgi Cipule raksturojusi patlaban notiekošo, izsaka pateicības vārdus par to, ko dara mediķi un pauž savas domas par notiekošo Latvijā un pasaulē Covid-19 pandēmijas dēļ.

"Spēlēs dalībniekiem nākas darboties dotās spēles ietvarā... Jautājums - vai vispār ir iespējams, ka kāds piedāvā kādu citu - sakarīgāku spēli ?!"

"Šis ir laiks, kad daudzās lietās jābūt kā pīlei, kurai lej virsū ūdens, bet viņai viss notek un viņa nekam no tā nepievērš uzmanību, tik dara tālāk savu darāmo. Jebkuram sakarīgi domājošajam mediķim paldies par darbu!"

Kā iepriekš intervijā Latvijas Radio atzina Cipule, mediķu emocionālā gatavība Latvijas slimnīcās vēlreiz iziet cauri cīņai ar Covid-19 ir krietni zemāka un arvien grūtāk ir tos motivēt gatavoties Covid-19 pacientu pieplūdumam, kam par iemeslu kalpo darbinieku izdegšana un sabiedrības zemais atbalsts cīņā ar Covid-19.

NMPD vadītāja atstāstīja slimnīcu kolēģu pausto, ka par gaidāmo situāciju ir dalītas jūtas. "Ir bažas par mediķu morālo gatavību iet ugunī ar tikpat lielu sparu, kā tas bija pērn. Arvien grūtāk ir motivēt cilvēkus pārdzīvot to pašu situāciju, kas bija pagājušajā gadā, jo cīņa ar Covid-19 ir ļoti smags darbs gan morāli, gan arī fiziski," sacīja Cipule un piebilda, ja sabiedrībā būtu lielāka izpratne par to, kā mediķi cīnās šajos apstākļos par cilvēku dzīvībām, tad būtu vieglāk.

"Atsevišķu cilvēku teiktais, ka Covid-19 ir izdomāts, nemaz nepalīdz, kad jāsper solis smagāka darba virzienā," uzsvēra Cipule un piebilda, ka arī viņa saņem daudz e-pasta vēstuļu par to, kā vajadzētu vadīt NMPD un kas viņai draud, ja nerīkosies tieši tā, kā to vēlas vēstuļu autori.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 83

 
Anonīms
 

Jā, Liene, slimnīcām iet grūti dažādu iemeslu dēļ (kkaut gan bija veseli 4 miljardi eiro). BET kad beidzot jūs, mediķi pievērsīsieties galvenajam: LAICĪGAI PAREIZAI ārstēšanai ambulatori, t.i. jau majās, lai nav smagu neārstējamu komplikāciju? nu kad? vai man nemediķim visu laiku par to jārunā. Kur interese par laicīgu ārstēšanu? NEREDZ. visu laiku rāda slimnīcas. slimnīcas ir pēdejais posms.

9.septembris, 15:06 Atbildēt

Nav tādas laicīgas pareizas ārstēšanas, mīļā Aija. Šis vīruss ir absolūti neprognozējams. Mani tuvinieki slimoja samērā viegli, slimnīca nebija vajadzīga. Bet sekas bija smagas un ilglaicīgas. Vienā gadījumā burtiski lēcienveidā parādījās pneimonija. Otrā gadījumā - pēc pāris dienām nelielas temperatūras un nespēka sākās netipiska aritmija un bija pat vajadzīga operācija - vārstuļa maiņa. Bērnam pēc vieglas pārslimošanas tika konstatēti atmiņas traucējumi, bija "pazudis" reizrēķins, nāca panikas lēkmes. Ar kādu laicīgu pareizu ārstēšanu to visu varēja novērst? Ar kādu laicīgu pareizu ārstēšanu var novērst inficēšanos?

9.septembris, 16:58 Atbildēt

Vēl arvien nesajēdz, ka pret covid nav zāļu, Kremļa šavka?

9.septembris, 20:59 Atbildēt
Sandra Odgaard > guna.pitkevica

ir gan Guna, ja cilveku regulari teste un uzreiz atrod virusu sakumstadija, tad ir zale,s kuras nelauj tam progreset, piemeram, Tramps tadas sanema. Valsti, kura es dzivoju, tas lieto visiem, bet LV pazinoja lepni, ka iepirkusi 100 vienibas un tiem, kuri nevakcinejas nedos, bet jautajums, kam tad vinas vajadzigas, ja en tiem, kuri nevakcinejas. Divains skaitlis 100, sakrit ar kadas iestades 100 uzskaitamajam darbinieku galvam

9.septembris, 21:22 Atbildēt
Aija Lejas-Sausa > guna.pitkevica

Aija Devi diemžēl jau ilgi nespēj saskatīt lietu pareizo secību un rīcības-seku loģiku. Te nav vērts atbildēt. Cilvēks dzīvo citā realitātē.

9.septembris, 22:40 Atbildēt

laicīga pareiza ārstēšana ir profilakse, tātad vakcinācija. Kad jūs to sapratīsiet, nožēlojamā antivakcere?

9.septembris, 22:51 Atbildēt
Jelena Sergejeva > krist.ne.priede

Runa laikam nav par šito brīnumkaiti, bet par citām slimībām.

10.septembris, 10:22 Atbildēt
Marcis > sandra.odgaard

Sandra Odgaard pret Covid-19 nav nakadas zeles,un Tramps butu tikai parasts cilveks un nevis prezidents kur artesanai 100 tuksosu dolaru un sedi Danija un nemaci Latviju ar saviem stulbajiem neta murgiem.

10.septembris, 10:54 Atbildēt
Elmārs > guna.pitkevica

Bija publikācija,ka kāda dāńu(varbūt arī,ne dāńu) dakteriene atklājusi,ka kovids vairojas mutes un deguna dobuma głotādās.Neesmu medikis,bet secinu,ka tikai pēc savairošanās tas nonāk plaušās.Deguna un rīkles skalošana ar aptiekas 3% ūdeńraža pārskābes atškaidījumu ( apm.25 pil.apm.50 mll istabas temp.ūdens)iznīcina gripas un arī kovida vīrusus.Degunam vislabāk der 5 cm3 špricīte bez adatas.Iesūc 2 mll un ietriec katrā nāsī reizē ar rīta vai vakara mazgāšanos.Atškaidījums derīgs ne ilgāk par 15 min,jo H2O2 pārvēršas par H2O.Aicinu visus pielietot šo metodi,seviški pozitīvos,un tad jau redzēsim,darbojas vai ne.Metode nav manis izgudrota,bet ja pateikšu,kas to ieteicis,mani noslaucīs no šīs planētas.Nełausim kovidam savairoties,pirms tas nokłūst plaušās.

11.septembris, 21:22 Atbildēt

Aija, tu neesi mediķis. Es arī nē. Lūdzu nemāci mediķiem, kā viņiem jādara viņu darbs.

18.septembris, 15:12 Atbildēt

Taisnība jau viņai ir. Cirks ir visā valstī.

9.septembris, 16:10 Atbildēt

Visā valstī nav cirks, tu no ru?

9.septembris, 21:00 Atbildēt

Es mediķu vietā nepotētos neuzņemtu kovidpalātās, lai paši tiek galā ar kovidu mājās.

9.septembris, 16:53 Atbildēt

Gudriniek, Izraēlā visas slimnīcas pārbāztas ar vakcinētajiem, ha, ha.

9.septembris, 17:26 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Un cirks aizbrauks bet klauni paliks...

9.septembris, 17:49 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Dīvaini, bet šoreiz prātīgi izteicies.

9.septembris, 18:22 Atbildēt

pārkāp†u Hipopokrā†a zvēres†u?

9.septembris, 19:00 Atbildēt
Jānis Vanags > haralds.elceris

Ko tu par to zini?

9.septembris, 21:01 Atbildēt

Tas būtu vispareizāk, bet ja tomēr būtu jāliek intensīvajā terapijā, tad rēķins pēc pilnas programmas. Lai tad pēc tam pārdod dzīvokli.

18.septembris, 15:14 Atbildēt

Vai tikai man vienai nav skaidrs, ka cilvēki taču nevēlas vakcinēties ar nepārliecinošām vakcīnām? Neviens, normāli domājošs indivīds jau nenoliedz Covid 19 esamību, bet nevēlas sevi pakļaut neparedzamām sekām, par kurām valsts vadošie nevēlas atbildēt vai vismaz nodrošināt cilvēka cienīgus apstākļus slimību gadījumā! Nožēlojami, kā ierēdņi "atkratās" no atbildības!

9.septembris, 18:02 Atbildēt

Irbe visas Covid-19 ir parbauditas un drosas,

9.septembris, 18:07 Atbildēt

Irbe, brauc uz auksto valsti, tur tev drīz nebūs arī interneta.

9.septembris, 21:03 Atbildēt
Sandra Odgaard > marcis

nu tad paskatieties aizliegtais panemiens par Daniju, tad jus varesiet parliecinaties, vai citu valstu valdibas doma, ka visas vakcinas ir droshas jeb iespejams tikai viena

9.septembris, 21:25 Atbildēt

Pasaulē ir savakcinēti 4,5 miljardi cilvēku un neviens nav nomiris no potes, toties no kovida ir miruši miljoniem.

10.septembris, 9:37 Atbildēt
īpaši stulbs > j.nis.5ab74e2ba392d

Nemuldi, Jāni! Mana tante tieši pēc vakcīnas saņemšanas nomira. Kaimiņš pēc 2.potes nonāca reanimācijā un jau vairāk kā mēnesi nav spējīgs no istabas iziet.

10.septembris, 13:06 Atbildēt

Vakcīnas ir drošas un pārliecinošas. Btw, nopietnu blakņu gadījumā ārstēšana tiek nodrošināta. Par laimi tādas vajadzības nav.

18.septembris, 15:16 Atbildēt
Tūrists LV > izidors.m.rkak.ns

Tikai nedirs!

18.septembris, 15:16 Atbildēt

Tas, ka Cipules kundze tik drosmīgi parādīja savu viedokli par notiekošo ir apsveicami! Un drosmīgi! 👍🙏

9.septembris, 18:05 Atbildēt

Tavs viedoklis šajos komentāros smird pēc Kremļa.

9.septembris, 21:12 Atbildēt

Marcim, tiešām, esat tik pārliecināts!? Cilvēkiem ir dažāda imūnsistēma, hroniskas kaites un cita starpā ir arī precedenti, ka cilvēki mirst pēc vakcīnām! Tad jau nemaz tik droši viss nav!

9.septembris, 18:13 Atbildēt

Tu esi viena no antivakseriem un neviens no nevienas vakcinas nav nomiris un ar Covid-19 nevar vakcineties apmeram tikai 2-3%

9.septembris, 18:18 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Ej nu, kurš(a) ir pret vaksāciju?Vai tu arī staigā kā gamadrils, neskūtām kājelēm un kājstarpi. Kaut gan tev vienalga, tāpat visi spalvainie.

9.septembris, 18:27 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Ej tu neta stulbene dir,,,atkal ar saviem idiotes neta murgiem un es te ka ko nepareizi pateicu

9.septembris, 18:51 Atbildēt

Vakcīnas nav izdomājis sētas Janka, bet gan cilvēki, kas ir to mācījušies gadiem. No vakcīnām nemirst, nerunājiet absurdu.

9.septembris, 18:55 Atbildēt
Haralds Elceris > marcis

Neviens ne no vienas vakcīnas nav nomiris! Laikam to gribēji teikt, izglī†o†ais vakCionis†! No nevienas sapro†ams, ka neviens nemirs†!

9.septembris, 19:03 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Ka ko laikam ka ko.

9.septembris, 19:48 Atbildēt

Kur, kad cik miruši,kur precedenti, vieta laiks? Un tagad ,kur ,kad,cik miruši nepotētie? Saliec ciparus pa plauktiņiem, ieslēdz domāšanu! Jā, vakcinētie nedzīvos mūžīgi, bet saslimt smagi retam izdodas.Ja tu tik gudra, dod ierosinājumu, nu tādu, lai būtu labi, kā bija! Ko, nevelk? Tu piekristu, ja visu palaistu pašplūsmā, COVIDa nav, atceļam ierobežojumus, saslimt taču nevar, tātad nav arī jāārstē. Pagaidām pāris mēnešus, tu taču drosmīga, tev stipra imunitāte(vai izmērīji?), es imunitāti nemērīju, nezinu, bet esmu vakcinēts, ja kas, ceru izdzīvot. Tev gan novēlu piedzīvojumus pa pilnu programmu, lai ir ko atcerēties, ja dzīva paliksi. Es taču nevēlu ļaunu, tikai jaukus mīļus piedzīvojumus(ja tev paveiksies, pat skābekļa ventilatoru izmēģināsi, stāst esot iespaidīgi)!

9.septembris, 20:01 Atbildēt
Jelena Sergejeva > baiba.uk.a

Parasti vakcīnas arī neuzvāra gada laikā. Šoreiz pat sētas Janka varēja piedalīties. Sētas kranča urīns arī derētu.

9.septembris, 20:09 Atbildēt
Jelena Sergejeva > rolands.60ab5f013fd32

Lai veicas, cerība mirst pēdējā.

9.septembris, 20:10 Atbildēt
Jelena Sergejeva > rolands.60ab5f013fd32

Roland, Tu kādreiz esi bijis pieslēgts pie tā ventilātora?Ja nē, tad paklusē.

9.septembris, 20:13 Atbildēt

Irbe- uz Rus!

9.septembris, 21:03 Atbildēt
Jānis Vanags > jelena.sergejeva

Jeļena, tu palasi ko gudrāku par Irbi!

9.septembris, 21:04 Atbildēt
Jānis Vanags > jelena.sergejeva

Jeļenka, fui!

9.septembris, 21:06 Atbildēt
Sandra Odgaard > marcis

un ka vel ir. Danija pec Astra Zenec nedelas laika mira 9 cilveki, valsts uzreiz atteicas no shis vakcinas, ka jus domajat, kura valsts to velejas parpirkt, protams, LV, bet pasteidzas gan cita vel stulbaka

9.septembris, 21:26 Atbildēt

Ja vakcinēti ir daudzi, tad kāds no mirušajiem būs nesen vakcinēties. Es ar mazu PowerShell skriptu par to pārliecinājos...

18.septembris, 15:18 Atbildēt
Tūrists LV > jelena.sergejeva

Jeļena, Tu neesi eksperts. Tu esi stulba aita.

18.septembris, 15:19 Atbildēt

Mārcim, un kas Jūs būtu? Kāpēc tāda agresija? Vai man nav tiesību uz savu viedokli?

9.septembris, 18:22 Atbildēt

Dostojevickim labāk tādus jautājumus neuzdot, viņš paliek pie sava, jo ir Idiots.

9.septembris, 19:50 Atbildēt
Jānis Vanags > jelena.sergejeva

Abas/abi nelabi, fui!

9.septembris, 21:06 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.vanags

Obligāti Jāni/Jāne, tagad iešu stūrī nokaunēšos.

9.septembris, 22:16 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Tu mazak dir.. neta un izlasi Dostajevski..

10.septembris, 8:14 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Ilgi mēģināji pareizi uzrakstīt? Un pats palasi, varbūt gudrāks paliksi. Jo lasot tikai uz atejass sienām rakstīto,tev ar prātu liela bēda.

10.septembris, 8:39 Atbildēt
Jelena Sergejeva > sarmite.nikitina

Tāpat nepareizi uzrakstīja. Arī DostAjevska nav, vienīgi Mārcis dostal.

10.septembris, 10:29 Atbildēt

Baiba, un atombumbu jau arī pērtiķi neizdomāja! Bez tam cilvēkam ir raksturīgi kļūdīties! Es neesmu pret vakcīnām kā tādām, tikai uzmanīgu dara fakts, kā tās tiek brīvprātīgi uzspiestas!

9.septembris, 19:03 Atbildēt

Malo togo, talidomīdu, radioaktīvās ciferblates arī ne makāki izdomāja! Par DD† pat Nobela prēmiju saņēma!

9.septembris, 19:10 Atbildēt

Pamurgo citur!

9.septembris, 21:07 Atbildēt

Nekas netiek uzspiests.

18.septembris, 15:20 Atbildēt

Baiba, cilvēkiem ir raksturīgi kļūdīties, arī tiem, kuri ir izglītoti! Es teiktu, ka taisni tie "gudrinieki", kuri pārzin savas jomas spēj radīt baisas lietas dažādu apsvērumu dēļ! Kuram nauda, kuram slava, kuram vara ir dzinējspēks, lai rīkotos! Es neesmu pret vakcīnām, bet pret piespiedu brīvprātīgu vakcinēšanos ar nezināmām sekām.

9.septembris, 19:14 Atbildēt

Čurka, piespiedu un brīvprātīgi nav savienojami jēdzieni, čurka!

9.septembris, 21:09 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.vanags

Diemžēl Latvijā ir.

9.septembris, 22:18 Atbildēt

Nekas nav piespiedu tomēr es būtu par to, lai vakcinētu visus piespiedu kārtā.

18.septembris, 15:20 Atbildēt

Glaunoje, tovarišķi, ka iestājusies partijā un fotkojas brigažu robā. .... Bet citādi viss jau taisnība.

9.septembris, 19:38 Atbildēt

Piekritu!

9.septembris, 20:10 Atbildēt

Roland, nevaru Jums iedot skaitļus, nav bijusi vajadzība tos krāt vai skaitīt, taču nav dūmu bez uguns! Protams, Jums ir savs personīgs viedoklis un arī tam ir vietas būt! Šoreiz nav runa par manu drosmi vai nāves bailēm, visi savā laikā pāriesim citā realitātē, ja kas!😇 Un es nepretendēju uz viszines titulu, ja zinātu risinājumu šim ārprātam pasaulē noteikti padalītos! Šoreiz es vēlējos izteikt atbalstu Cipules kundzes asprātīgajam un drosmīgajam veidam, kā pasniegt tautai informāciju par notikumiem Valsts mērogā Covid 19 sakarā un pie viena izteikt savas domas par brīvprātīgi - piespiedu vakcinēšanos. Viss. Paldies par viedokļiem.

9.septembris, 20:21 Atbildēt

Nu jau tu/jūs, troļļakas spēlējiet uz 3 pusēm.

9.septembris, 21:10 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.vanags

Nu jau Tev/Jums galīgi plostiņš aizpeldēja.

9.septembris, 23:49 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.vanags

Tevi gadījumā Mārcis nav nolīdzis? Tikpat stulbs, vienīgi pareizi vari uzrakstīt.

10.septembris, 0:09 Atbildēt
Marcis > jelena.sergejeva

Tu reali esi viena stulba neta idiote..

10.septembris, 8:13 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Un tu esi viens reāls atejas mēsls.

10.septembris, 8:51 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Ķirbim vietu jau sagatavoji? Vai tu vienkārši dibenu izgrebsi?

10.septembris, 10:32 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Bet esi viena reala un stulba neta mauka un ar savu neta draudzeni Sergejevu.

10.septembris, 10:56 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Neko jaunu izdomāt smadzeņu trūkst? Pareizi,tev tādu nav vispār.

10.septembris, 11:23 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tava māte ir reāla izgāztuves mauka,kura no bomža ieņēma Marci,kurš no bērnības dzīvo attejā kopā ar beigto taksi.

10.septembris, 11:34 Atbildēt
Jelena Sergejeva > sarmite.nikitina

Nu viss, aizskāri taksi. Par māti viņš tā nesatraucas.

10.septembris, 12:00 Atbildēt

Bļeģ, ja tu nespēj pamatot tad nedirs

18.septembris, 15:21 Atbildēt

nu nevajag slimnicam spiestu naudu sakara ar coronu, tad jau bus labi. Es no jums gribetu tikai vienu atbildi, valsti, kura es dzivoju, katru dienu ir virs 1000 inficeto, neviens nemirst, kapec LV mirst. Vai tik tiesham LV medicina neatbilst Eiropas limenim un ta neko nespej jeb varbut ka bija agrak/tagad nevaru spriest/, jadod kukuli, lai dabutu vajadzigas zales

9.septembris, 21:19 Atbildēt

Tikai nedirs!

18.septembris, 15:22 Atbildēt

Tajā pašā laikā ģimenes ārste atteicās nākt mājas vizītē pie omes, jo tā būšot drošāk. Jā, bet ko tad tam cilvēkam darīt? Ar simptomiem ārsti nepieņem, mājās nenāk. Lai tiktu pie aprūpes, sanāk, ka jāmirst gandrīz nost. Tad VARBŪT tevi paņems ātrie uz slimnīcu. Bet pat tad nav teikts, ka nakts vidū ne izlems, ka esi pietiekami vesels, lai dotos mājās. Tas tiešām ir cirks.

9.septembris, 21:27 Atbildēt

Da labi, mediķu algām paredzētais piķis uz Airbaltic aizgāja un kovidam ar mediķu izdegšanu nav nekāda sakara. saliek partijas savus vīzdegunīgos pa amatiem un tiem maz interesē slimnīcā notiekošais... Un ar ko tad kovid atšķiras no citām pneimonijām, avāriju izraisīto seku pacientiem? Manuprāt jāpārstāj par kovidu runāt un tas pats pazudīs. Tāpat kā smēķēšana - tā ir kaitīga, no tās mirst, bet neviens par to nerunā! Alkohols, to lieto, tā ietekmē kaujās un slepkavo, avarē un citus nosit, bet tas joprojām netiek izņemts no tirdzniecības un katra paša izvēle ir dzert vai pīpēt. Tāpat te, vienmēr ir izvēle par ārstu strādāt vai nē, varat iet bruģi pakrāmēt, celtniecībā ir liels pieprasījums... Bet taisnība viņai vienā lietā ir - CIRKS :) Politika tas ir bizness lielajiem, gards kumoss tikt pie lemšanas kur piķis aizies un viss.

10.septembris, 10:49 Atbildēt

Mediķi taču tagad ir savakcinēti, tātad drošībā, ir pieredze, ir iepirkta nepieciešamā aparatūra ir rezervētas telpas un t.t. Ja jau sāk vaimanāt pie 30 akūti smagiem Covid pacientiem, tad ko darīs ja tādu būs 300??? Valdībai jālūdz palīdzība citām ES valstīm, kas varētu uzņemt Latvijas pacientus. Vai pacientiem, kas Latvijā maksājuši nodokļus, jāizsniedz veselības apdrošināšanas polise un jāļauj pašiem izvēlēties ES valsti, kurā ārstēties.

10.septembris, 12:33 Atbildēt

Hmm, Jānim Vanagam ir paranoja vai kas cits? Kādi troļļi!😲Kāds Krievijai sakars ar manu viedokli? Vai tiešām katrā tekstā jāmeklē zemteksts?, politika vai vēl kas? Es, manuprāt skaidri, latviski uzrakstīju savas domas! Jau pats fakts, ka tiek sarīdīti dažādi domājošie ir bēdīgi. Liekas tāds ir arī plāns! Gan jau cits citu "apēdīs", nevis tauta apvienosies un sāks saprātīgi rīkoties! Skumji, bet lielai daļai latvju bābeliņu tas ir raksturīgi - gļēvi riet un uzbrukt no mugurpuses!

10.septembris, 13:06 Atbildēt
say

Es domāju viņa savu pakaļu parādīja, tipa mums tagad viss ir pakaļā

10.septembris, 13:38 Atbildēt

Kad dakterīšiem apgriež C0V1D finansējumu, tad sākās vaimanas.

13.septembris, 13:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas