Līgai Krapānei viens paraksts maksāja darbu Valsts kontrolē; šodien bija viņas pēdējā darba diena

tautaruna.lv 27.jūlijs, 18:37
 
Inga Nestere/F64
Pirms diviem mēnešiem valsts kontrolieris Rolands Irklis uzteica darbu Valsts kontroles (VK) iekšējās komunikācijas nodaļas vadītāja Līgai Krapānei, kura kopā ar citiem 150 Latvijas iedzīvotājiem un ekspertiem parakstīja valsts augtākajām amatpersonām nosūtīto vēstuli ar jautājumiem par vakcināciju pret Covid-19. Šī bija Līgas Krapānes beidzamā darba diena Valsts kontrolē, kuras lieliskajai komandai, kā izteicās pati Līga Krapāne, pievienojās pirms trijiem gadiem.

“Ļoti īpaša darba vieta ar ļoti īpašiem kolēģiem. Daudz mācījos, var teikt, ka nekur iepriekš savā darba pieredzē nebiju tik daudz mācījusies raudzīties uz lietām no valsts labuma pozīcijas - tieši tā, kā to savā darbā allaž vērtē revidenti. Šeit es sastapos ar cilvēkiem - patiešām savas valsts un ikdienā darāmā patriotiem, kuri TIC, ka Latvija var būt godīga, atbildīga un veiksmīga valsts. Man bija GODS strādāt šajā komandā, pateicos par doto iespēju bijušajai valsts kontrolierei Elitai Krūmiņai!” sociālajā vietnē “Facebook” raksta Līga Krapāne.

Viņa atzīst, ka viņas paraksts vēstulei valsts augstākajām amatpersonām saistībā ar komunikāciju Covid-19 jautājumos kļuva par pamatu ''aiziešanai'' no šī darba. “Sākotnējās sajūtas bija - šoks par to, vai tiešām kas tāds var notikt brīvā un demokrātiskā valstī? Tomēr izrādās, ka var. Šobrīd- divus mēnešus pēc notikušā - mana sajūta ir pāraugusi stingrā pārliecībā, ka gribu un varu sevi aizstāvēt. Tieši tā arī rīkošos, jo nekas nav beidzies un nekas nav zaudēts! “ uzsver L. Krapāne.

Tauta Runā jau rakstīja, ka cilvēki, uzzinājuši, ka Līgai Krapānei darbs jāatstāj viena paraksta dēļ, bija . ( https://tautaruna.nra.lv/sakums/349622-soctiklos-sasutums-par-krapanes-atlaisanu-vienas-vestules-del/)

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Līga ir ļoti godīgs cilvēks. Es tiešām ceru, ka viņa atradīs iespēju darīt kaut ko mūsu visu un sevis labā.

27.jūlijs, 19:07 Atbildēt

Var būt mēs kaut ko darīsim viņas labā, nevis žēli ņaudēsim? Pie laternu stabiem irkļveidīgajiem jāšūpojas, citādi atkal viss aizies pa spirāli. Ļaunākais ka jaunākā paaudze nav redzējusi totalitārismu, bet vecākajai tas izkropļojis pasaules uztveri. Ja ļausimies- būs ar vien sliktāk.

27.jūlijs, 19:52 Atbildēt

Godīgs, bet dumjš. Lai pastrādā vienkāršāku darbu.

Visu cieņu Irkļa kungam!

27.jūlijs, 20:50 Atbildēt

Bet viņa tak ir nereāli augstas raudzes speciāliste, pēc viņas pakalpojumiem tak alkst un stāv rindā neskaitāmi privāti uzņēmumi, ko gausties, lai dodas pretīm jauniem izaicinājumiem, tādas pat, "nenovērtējamas speciālistes" ir valsts ceļu Kononova un csdd liepiņa.... tikai, nez kāpēc, prom neviena neraujas, jo nav kolosälāka darbavieta, par valsts kantori... nodrošinata laba alga, bonusi, piemaksas, atvalinājumi.... privātais prasītu arī atdevi, bet valsts kantorī, haļava...

27.jūlijs, 19:40 Atbildēt

marksistu tipa metodes - šī sieviete būtu pelnījusi medaļu, nevis atlaišanu, bet ne jau liberālmarksistu diktatūrā

27.jūlijs, 19:48 Atbildēt

kāpēc mums ir tautu ienīstoši homoseksuāļi visās kontroles institūcijās, vai pie kaut kā tāda var gaidīt kaut ko pozitīvu?

27.jūlijs, 19:49 Atbildēt

Pilnīgi pareizi , ja godīgi tad godīgi ,parakstījies kur nevajag , tinies , pietiek jau tā ļoti labos amatos ir sēdējusi .

27.jūlijs, 21:20 Atbildēt

Kādiem vēl "ekspertiem"?

27.jūlijs, 21:24 Atbildēt

Līga turies,jāizbeidz šī ierēdņu patvaļa

27.jūlijs, 22:10 Atbildēt

Ja pati esi augšējā plauktā. Ko lien pie "moriem" un paraksti petīcijas. Runā un komunicē kur esi. Citādi sanāk, ka pati sevi esi nostādījusi tāda divejādībā kas nav atbalstāma.

27.jūlijs, 22:12 Atbildēt

Tad jau kā latvju tautas gudrībā - Kā maizi ēd, tā dziesmu dziedi! Vai citām tautām arī ir šāda tipa gudrības. Patika Ungārijā dzirdētais : Labāk stāvus mirt, nevis uz ceļiem dzīvot. Tādi nu mēs bauri 900 verdzības gados esam palikuši, kā saimnieks, tā d.... bučojam.

28.jūlijs, 11:33 Atbildēt

Lieki lūdz un velti prasi,

Tev apkārt vieni piderasi!

28.jūlijs, 9:04 Atbildēt

Tu esi slims ar saviem pederastiem

28.jūlijs, 11:39 Atbildēt

Tik vien tā bēda.

28.jūlijs, 9:34 Atbildēt

Šausmīgi ilgi viņa pa to valsts pārvaldi grozās... :(

Bet ne jau tas paraksts tur pie vainas... gan jau ir kaut kāda savstarpēja abpusēja nepatika.

29.jūlijs, 15:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:42

Jaunākās diskusijas