Covid-19 sertifikāti ļauj attapīgiem biznesmeņiem Latvijā nopelnīt

tautaruna.lv 23.jūlijs, 11:15
 
VM
Covid-19 sertifikātu ikviens, kam tas pienākas, var pats lejuplādēt mobilajā ierīcē vai arī izdrukāt papīra formā. Tas neko nemaksā. Uzņēmums “FDS Cards” piedāvā uztaisīt digitālā Covid-19 sertifikāta kopiju uz plastikāta, par to prasot samaksu. Pēc uzņēmuma teiktā, šī pakalpojuma cena - 5 eiro – esot tuvu pašizmaksai.

“Mēs neizsniedzam Covid-19 sertifikātus! Piedāvājam izdrukāt Jūsu esošā sertifikāta kopiju uz plastikāta pamatnes. Jūsu dati pie mums netiek uzglabāti, tie netiek nodoti trešajai personai un tiek ievēroti visi datu drošības noteikumi (GDPR). Sertifikāta druka uz plastikāta kartes nav obligāta, un tas nav valdības lēmums, jūs variet izmantot sertifikātu mobilajā lietotnē, izdrukātu uz papīra vai kādā citā formātā, kā jums ērtāk to pārnēsāt. Drošības labad turiet pa rokai arī digitālo versiju pilnajam sertifikātam, kas satur detalizētāku informāciju par vakcīnas devu, izdevējiestādi un valsti. Kāda iestāde iespējams neizmanto QR nolasītāju un vadās tikai pēc vizuālas informācijas,” uzsver “FDS Cards”.

Uzņēmums atzīst, ka Covid-19 sertifikāta ielaminēšana ir papildus bizness viņu pamatdarbībai - karšu izgatavošanai lielos apjomos, bet šis pakalpojums tiek piedāvāts iedzīvotāju ērtībai nevis peļņas gūšanai.

“Izgatavot vienu kartiņu prasa pārāk lielus laika resursus. Ņemot vērā summu - 5 eiro, par kādu to piedāvājam saražot, tā drīzāk ir pretimnākšana klientam, nevis bizness. Lai viss būtu caurskatāmi, padalāmies ar pašizmaksām: dizaina un failu sagatavošana -15 min, ražošana -10 min, pašizmaksa drukājot uz augstas kvalitātes plastikāta karšu printera aptuveni 1.50 eiro gabalā. Piegādes saorganizēšana - 10 min, komunikācija par pasūtījumu - 10 min. Kopējais pavadītais laiks ir aptuveni 40 un vairāk minūtes uz vienu pasūtījumu, kam jāpieskaita drukas pašizmaksa, kas ir aptuveni 1,50 eiro + nodokļi, datu aizsardzība, utml. Variet aprēķināt aptuveno ieguvumu un vai kāds būtu gatavs to uzņemties par šādu summu,” mudina “FDS Cards”.

Covid-19 sertifikātu laminēšanu piedāvā ne tikai uzņēmums Latvijā. ASV vairāki uzņēmumi, piemēram, “Staples” “ Office Depot”, “Office Max”, dokumentu, kas apliecina abu pošu saņemšanu, ielaminē par brīvu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 20

 
Anonīms
 

par pašizmaksu dirš. kā poligrāfijā strādājušs cilvēks saku!

23.jūlijs, 11:36 Atbildēt

Tak kāda kartiņa, tas ir neparocīgi. Uztetovēt uz pieres to kvadrātkodu, lai ērti noskenēt un vienmēr līdzi!

23.jūlijs, 11:47 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tev taisnība.Uz pieres ļoti parocīgi un ērti, un aizmirst nevar.Un kovidfani savus korišus uzreiz redz ar ko tusēt var.Sēd barčikā šitie QR kodiem uz pieres,darbiniece pieiet noskanē un pasniedz bulciņu.

23.jūlijs, 13:22 Atbildēt

Jā, tā būtu pavisam cita lieta!

25.jūlijs, 14:19 Atbildēt

Doma ģeniāla, vienīgi pakalpojums dārgi izmaksā.

28.jūlijs, 23:23 Atbildēt

Kas nu būtu šaubījies, roka, roku mazgā. Bizness ies uz urrā.

23.jūlijs, 13:38 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

''kovida sērgas '' laikā viss ir labdarība.Valsts ļauj nomirt no jebkuras slimības,bet ne kādā gadijumā no kovida.Iepērk par milzu naudu zibensātrumā izgudrotu suslu un par velti potē visiem gribētājiem,tad uzrodas vēl labdari kuri gatavi izbraukumos potēt tevi par velti un pat naudu maksāt(tā labdari spriež) , lai tik tu nemirtu no kovida.Drukātāji ari visu par velti dara.Pasauli pārņēmusi vēl neredzēta labdarība.Kovidfani sajūsmā.

23.jūlijs, 16:34 Atbildēt

Bet tu tak esi tas "kovidfans".

23.jūlijs, 23:47 Atbildēt
Jelena Sergejeva > 583738203030947

Vai tad viņš skaitās kovidfans, vai otrādi?

24.jūlijs, 0:18 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Kovidfans tipiskais. Kovidfani- tie, kuriem Covid ļauj izpausties dažādās absurdās sazvērestību teorijās, lamāt valdību un censties kompensēt savu mazvērtības kompleksu lejot šķidro.

24.jūlijs, 13:05 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

kovidfani ir tie kuri tic labiem onkuļiem kuri izstrādā vakcīnas tērējot milzu naudu,tad potē visiem par velti un vēl pat grib naudu piemaksāt ,ja piekrīti suslas ievadīšanai savā organismā vai kā Cēsīs pat teltīs nakšņo lai tiktu pirmie pie laimes potes.Tie ir kovidfani.

24.jūlijs, 13:23 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

Ja tu esi naivs ,tad tā ir tava problēma.Onkuļi ar konfekšu tūtām tikai muļķīšiem šķiet labi.Jāskatās uz faktiem un nevis uz teorijām.Neviens nav vainīgs ja tauta ir totāla bremze un tormazi,tepat TR tika rakstīts,konkrēti virusologi kā Ērglis teica,ka vakcīnas ir vēl pētāms jautājums .KAs tev vēl nav saprotams un citiem? Uz pieres jāiededzina lai pielektu?

24.jūlijs, 13:27 Atbildēt

Cēsīs bija vispār absurds. Cilvēks ar zīdaini +5 grādos un teltī uz mašīnas jumta. Tāpēc jau izaug par Mārcīšiem.

24.jūlijs, 14:32 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > jelena.sergejeva

Arī par ostiniishiem un maicinjiem..

24.jūlijs, 18:28 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

sapotējies esi,gaidi laimes stundu savu.Āmen.!!!

24.jūlijs, 18:59 Atbildēt

Dalbojob, es neesmu vakcinējies. Bet vakcināciju atbalstu.

24.jūlijs, 21:02 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > 583738203030947

Tu kā Mārcis,piders viņš nēesot ,bet pidarus atbalsta visos veidos ar putām uz lūpām.Vispār es ari atbalstu vakcināciju ,zemes pārabdzīvotības problēma ir jārisina.

25.jūlijs, 10:43 Atbildēt

Varētu būt ļoti ērti lietojams, ja tik tie karšu lasītāji ņems par labu esam. Ērti vismaz tādiem cilvēkiem, kas nelieto glāstāmās, pirkstiņbakstāmās pariktes.

24.jūlijs, 11:43 Atbildēt

Vai tiešām?Ne visiem ir tie pareizie telefoni un nejau katram mājās stāv printeris un ne visiem ir internetbanka vai pat bankas konts.

24.jūlijs, 11:52 Atbildēt

Neredzu sliktumu,lai drukā,tas ir darbs par ko prasāma atlīdzība,kam patīk ierāmēs savu vēsturi plastikātā lai ilgāk saglabājas,kam nepatīk neko nepasutīs!

24.jūlijs, 18:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:22

Jaunākās diskusijas