Astroloģes pastāsta, kas gaidāms vasarā

tautaruna.lv 30.maijs, 11:30
 
pexels.com
Astroloģes Hetere Roana Robinsa un Reja Vulfa portālam "We'Moon" izteikušas astroloģisko prognozi vasarai.

Kā norāda astroloģes, katra vasara ir ar retrogādiem, bet šogad to ir ļoti daudz - tikko 23. maijā bija Saturna retrogrāds, tad 20. jūnijā gaidāms Jupitera retrogrāds, no 29. maija līdz 22. jūnijam ir Merkūrija retrogrāds, 25. jūnijā būs Neptūna retrogrāds, bet 19. augustā - Urāna retrogrāds.

Šie planētu retrogrādi mums liks nevis virzīties uz priekšu, bet gan stingri turēties pie zemes, atjaunoties un pārskatīt gada notikumus, pauž astroloģes. Šis laiks jāvelta izmeklēšanai, kļūdu labošanai, problēmu noskaidrošnai un nākotnes plānu precizēšanai.

No 26. jūnija līdz 22. jūlijam Venēra un Marss atradīsies Lauvas zīmē un būs aktīvas visu vasaru, kas raisīs personiskās un politiskās drāmas. Dzīve kļūs par mākslas performanci. Vasaras romāniem piemitīs nereālistiski uzliesmojumi, var uzplaukt māksla un mainīties mūsu izpratne par kultūru. Politikas jautājumi tiks risināti vai nu centrējoties uz sirdi vai ego.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Varam pārdomāt par iespējām uzturēt draudzīgas attiecības ar cilvēkiem netiekoties.Rakstīsim garas romantiskas vēstules.Ļausimies mūzikai ierakstos.Būsim apmierināti ar dzīvi,tādu , kāda tā šobrīd ir...

30.maijs, 19:54 Atbildēt

Kurš astrologs man var izskaidrot kāpēc es miegā redzu krāsainus,spilgtus sapņus un sapņos es piemēram sajūtu ziedu smaržu un viss ir ļoti reāli ?

31.maijs, 20:56 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:19

Jaunākās diskusijas