"Tomēr ir vēl normāli cilvēki"; kāda velobraucēja pārsteigta par šoferi, kas piebremzējis uz grants ceļa

tautaruna.lv 20.jūlijs, 12:15
 
Vladislavs Proškins/F64
Jebkurā gadalaikā velobraucēji īpaši pievērš uzmanību šoferīšiem, kas pamanās piebremzēt, lai neapdraudētu uz ceļa. "Twitter" kāda sieviete vārdā - Rendija, pateicas par piedzīvoto uz grants ceļa.
Grants ceļš. Es uz velosipēda, bet tālumā iznirst fūras mašīna. Putekļi ekstremāli. Apstājos, samierinos, atdodu savus elpceļus dieviem, bet fūre nomet ātrumu, pieraujas maliņai un lēni patipina garām. Vispār bez putekļiem. Vadītājs vēl arī smaida! Akdievs, ir vēl tomēr normāli cilvēki,

savās sajūtās dalā "Twitter" vietnē.

Uz ko līdzcilvēki pamanās arī atsaukties:

Sandra: "Prieks par šādiem šoferīšiem! Man bija līdzīgi ar vieglo auto, kad minos uz Lesteni. Beigās izrādījās, ka paziņa brauca un nometa ātrumu, uz putekļainā ceļa ieraugot vientuļo braucēju."

Orests: "Es vienmēr tā daru. Tēvs iemācīja. Tas pat neprasa neko grūtu, tikai piebremzēt."

Uldis: "Fūres ir pārsvarā korektas un tieši tā dara. Vieglās - atkarīgs cik biezs cilvēks pārsvarā. Jo biezāks parketnieks, jo ātrāk vajag pabraukt garām. Kā arī ir vietējie lielvedera pusmūža vīrieši, kur pēc definīcijas ienīst visus, sākot ar valdību un beidzot ar tevi kā riteņbraucēju."

Ģirts: "Iespējams, šoferītis pats arī min pedāļus. Patiesībā, tie, kas brauc ar auto un velo, krietni labāk attiecas arī pret pedalizētājiem."

Juris: "Lēnām iet uz labo pusi."

Artūrs: "Vienmēr ir opcija paņemt akmeni un demonstratīvi atvēzēties, kad mašīna tuvojas. Teorētiski vajadzētu būt vismaz 75% efektivitātei."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:11

Jaunākās diskusijas