Sieviete nogalina savus bērnus un izsprūk no cietumsoda

tautaruna.lv 4.maijs 2023, 18:40
 
unsplash.com
2018. gadā Apvienoto Karalisti, Meidstonu, pāršalca traģisks notikums. Divu bērnu mamma nogalināja savas vien 23 mēnešus vecās atvases, vēsta "The Sun".

40 gadus vecā Samanta Forda 2018. gadā pastrādaja nežēlīgu, prātam neaptveramu noziegumu. Viņa vannā noslīcināja savus dvīņus.

Dvīņi bija vien 23 mēnešus veci.

Lai arī ir pagājuši pieci gadi no šausminošā notikuma, sieviete ne dienu nav pavadījusi cietumu un izrādās, ka viņai to arī nākotnē nevajadzēs darīt.

Satriektais bērnu tēvs medijiem atklāj, ka viņa sieva ne dienu nav izcietusi sodu cietumā. Viņa tika atzīta par cietumam nepiemērotu jeb to, ka viņai nepieciešams ārstēties psihiatriskajā klīnikā. Kā izrādās, tad šogad, 26. decembrī, sieviete atgriezīsies sabiedrībā, jo tiks izlaista no klīnikas. Par spīti tam, ka viņa pastrādājusi šausminošu noziegumu, viņai nevajadzēs doties uz cietumu un izciest sodu.

"Cietums un probācijas dienests apstiprināja, ka 2023. gada 26. decembrī šī bērnu slepkava tiks atbrīvota, neizciešot nevienu dienu cietumā," saka niknais nogalināto bērnu tēvs. "Piecu gadu jubilejā viņa tiks atbrīvota. Es joprojām nevaru šķirties no šīs ļaunās sievietes, jo viņai visas kārtis ir viņas pusē. Viņa lieliski apspēlēja sistēmu."

Kā izmeklēšanas gaitā atzina Samanta, tad viņa savus bērnus nogalināja aiz "dusmām", jo viņas un vīra attiecības bija kļuvušas vēsākas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas