Divis mazi bērni trīs dienas nosēž dzīvoklī ar mirušiem vecākiem, dzerot vien ūdeni

tautaruna.lv 26.marts 2023, 18:05
 
F64
Jekaterinburgā, Krievijā, divi mazi bērni trīs dienas nosēdēja aizslēgtā dzīvoklī kopā ar savu vecāku līķiem. Zēnu un meiteni atrada kaimiņi, kuri uzlauza durvis.

Iedzīvotāji saviem spēkiem, bez policijas un citu specdienestu palīdzības atvēra dzīvokļa durvis 14. stāvā. Vairākas dienas no turienes bija dzirdami bērnu kliedzieni. Un vairākas reizes apakšstāva kaimiņi sūdzējās par plūdiem.

"Sapratu, ka kaut kas noticis ar vecākiem. Sazinājāmies ar policiju, Ārkārtas situāciju ministriju, taču mūsu bažas tika ignorētas. Tad nolēmu dzīvokli atvērt paša spēkiem," stāsta mājas iedzīvotājs.

Pēc viņa teiktā, viņš uzaicināja dzīvokļa iemītnieku radiniekus un kaimiņus.

Kopā viņi uzlauza durvis, aiz kurām atradās divi bērni un miruši vecāki. Vīrietis stāsta, ka bērni šeit bijuši vairākas dienas. Divus gadus vecais zēns, glābjoties no dehidratācijas, dušā atvēra ūdens krānu. Viņš dzēra pats un deva ūdeni savai astoņus mēnešus vecajai māsai.

Zēns ar asarām pastāstīja, ka viņa māte guļ uz dīvāna. Tēva līķis tika atrasts virtuvē. Asins pēdu dzīvoklī nebija, taču izmeklētāji atrada aizdomīgu pulveri. Viņi to nogādās pārbaudei. Par provizorisko vīrieša un sievietes nāves cēloni mediji dēvē saindēšanos ar narkotikām.

Ātrās palīdzības brigāde, kas ieradās uz izsaukumu, aizveda bērnus. Mazuļu stāvoklis ir stabils. Tagad viņi atrodas medicīnas darbinieku uzraudzībā, saņem pārtiku, nepieciešamo aprūpi un medicīnisko palīdzību. Pēc atveseļošanās viņus aizvedīs vecāku radinieki.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:36

Jaunākās diskusijas