"McDonald's" vietā šodien Krievijā atver ātrās ēdinašanas restorānu "Vkusno i Tochka"

tautaruna.lv 12.jūnijs 2022, 15:00
 
Ekrānuzņēmums
Ātrās ēdināšanas restorāni atsāk darbu ar zīmolu Vkusno i Tochka. Līdz jūnija beigām plānots atvērt aptuveni 200 filiāļu visā Krievijā, ziņo portāls "dw.com".

Krievijā pēc trīs mēnešu dīkstāves darbu atsāk bijušie McDonald's ātrās ēdināšanas restorāni .

Svētdien, 12. jūnijā, ar jauno zīmolu "Vkusno i Tochka" tika atvērti 15 restorāni Maskavā un Maskavas apgabalā. 13.jūnijā tiks atvērtas vēl 50 filiāles, līdz jūnija beigām - aptuveni 200, tad tiks atvērti no 50 līdz 100 restorāniem nedēļā, restorāna Puškinskas laukumā atklāšanas ceremonijā sacīja tīkla ģenerāldirektors Oļegs Parojevs. . Viņš norādīja, ka tuvāko 5-6 gadu laikā restorānu ķēde varētu paplašināties no 850 līdz 1000.

McDonalds, tāpat kā daudzas citas ārvalstu kompānijas, pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā paziņoja par darba apturēšanu Krievijas tirgū, taču turpināja maksāt darbiniekiem algas. Maija vidū kļuva zināms, ka McDonald's nolēmis pamest Krieviju .

"Humānā krīze, ko izraisīja karš Ukrainā un pieaugošā darbības vides neprognozējamība, likusi McDonald's secināt, ka biznesa turpināšana Krievijā nav realizējama un neatbilst McDonald's vērtībām," skaidroja uzņēmums.

Bijušā McDonald's restorānu tīkls tika pārdots uzņēmējam no Kuzbass Aleksandram Govoram, kurš kopš 2015. gada Sibīrijā uz franšīzes pamata pārvalda 25 restorānus.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:22

Jaunākās diskusijas