Krievijas ārlietu ministrs Lavrovs komentējis baumas par Putina slimību

tautaruna.lv 30.maijs 2022, 1:00
 
SCANPIX
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs sacījis, ka "saprātīgi cilvēki" nesaskata Krievijas prezidenta Vladimira Putina slimības pazīmes, atsaucoties uz franču telekanālu TF1, raksta pravda.com.ua.

"Prezidents Putins katru dienu parādās sabiedrībā. Jūs varat skatīties uz viņu ekrānos un klausīties viņa runas. Es nedomāju, ka saprātīgi cilvēki var saskatīt šajā cilvēkā kādas slimības vai nespēka pazīmes," sacījis Lavrovs.

Pravda.com.ua atgādina, ka aprīlī pētnieciskie žurnālisti ziņoja par Krievijas prezidenta Vladimira Putina pavadošo svītu. Proti, to, ka ceļojumos Putina pavadīja ducis ārstu, tostarp onkologs Jevgēņijs Seļivanovs, kurš specializējas vairogdziedzera problēmās.
Maija sākumā britu tabloīds "The Sun" rakstīja, ka 69 gadus vecais Putins tiek gatavots operācijai un it kā uz operācijas un rehabilitācijas laiku Putins varu nodos Krievijas Drošības padomes sekretāram Nikolajam Patruševam.
Ukrainas militārās izlūkošanas vadītājs Kirils Budanovs sacīja, ka Vladimirs Putins ir smagi slims ar vēzi un Krievijā var notikt apvērsums.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Lavrovs ir dēle visus savus gadus strādājot par sev iemiesotu ministru Putinka valdībā. Viņš piesūksies arī ZELENSKIM, ja tik tiktu viņam klāt ... man tas vecis ir tikai dēle...

31.maijs 2022, 22:04 Atbildēt

NEVAJAG UZDOT VĒLAMO PAR ESOŜO,PUTINS IR LABĀ FIZISKĀ FORMĀ UN NEVAJAG KLAUSĪTIES DZELTENOS MASU MĒDIJUS,KAMĒR RIETUMU VALSTIS NEIEDOS UKRAINAI PIETIEKOŠU DAUDZUMU IEROČU ATBILSTOŠU KRIEVU IEROČIEM,KARŠ VAR IEILGT UZ GADIEM,ES PASKATĪJOS KĀ KĀ KRIEVI EFEKTĪVI IZMANTO HELIKOPTERUS МИ 35 , kāpēc amerikāńi nedod Ukrainai Apačus? Tāpėc ka grib novājināt gan ukrainu gan krieviju ar dzīvā spēka zaudējumiem pēc principa skaldi un valdivia!

1.jūlijs 2023, 9:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:26

Jaunākās diskusijas