"Viņi plūda un plūda uz pieminekli", "stendi kautrīgi pastumti maliņā"; soctīklos sašutums par notikušo Uzvaras parkā

tautaruna.lv 10.maijs 2022, 4:00
 
Dmitrijs Suļžics / F64
Sociālajās vietnēs cilvēki pauž sašutumu un neizpratni par to, kā norisinās 9.maijs pie padomju pieminekļa Pārdaugava.

Sociālajos tīklos cilvēki sašutuši par to, kā organizēts 9.maija pasākums pie pieminekļa Pārdaugavā. Neizprot izvietoto nožogojumu izkārtojumu, izliktos karogus un policijas noraidošo attieksmi pret tiem, kuri ieradušies nosodīt Krievijas uzsākto karu Ukrainā.

Uzvaras laukumā uzstādītās fotogrāfiju izstādes “Slava Ukrainai! Varoņiem slava!” stendi tikuši pārvietoti aiz nožogojuma, līdz ar to paskaidrojošais teksts nav bijis salasāms, izstādes mērķis nevar tikt sasniegts.

Ivars: "Nesaprotu, kāpēc izstādi par zvērībām sapostītajā Ukrainā norobežoja no šiem slavinātājiem? Kā ta viņi uzzinās par notiekošo necilvēcību?"

Vladimirs: "Pēc šodienas pazemojumiem pie okupekļa, Ukrainas Ārlietu ministrijai ir tiesības izsaukt Latvijas vēstnieku Ukrainā un pieprasīt paskaidrojumu par rašistu sabatu un @Valsts_policija rīcību. Kā nekā kara Ukrainā upuru piemiņas diena."

Kaija: "Es ļoti ceru, ka šīs dienas gļēvums atspoguļosies jau nākamajā statistikà par partiju reitingiem un Saeimas vēlēšanās."

Reinis: "Karogi kopā ar puķēm, izskatās, ka latvieši svin šo sūdaino datumu!"

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

test

10.maijs 2022, 21:57 Atbildēt

Latvijā valdība un policija rūpējas par putļera rašistu labsajūtu un svinēšanas iespējām Ukrainas upuru piemiņas dienā un Latvijas okupācijas dienā. Latvju tauta šodien ir ļoti, ļoti pazemota.

11.maijs 2022, 1:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas