Uz nogremdētā kreisera "Moskva" dienējošā karavīra tēvs atklāj patiesību par apkalpes likteni

tautaruna.lv 18.aprīlis 2022, 14:50
 
Ekrānuzņēmums/twitter
“Viņi ziņoja, ka visa apkalpe ir evakuēta. Tie ir meli! Klaji un ciniski meli!" sociālajos tīklos raksta Dmitrijs Škrebets. Viņa dēls Jegors tika iesaukts armijā un norīkots dienēt uz kreisera "Moskva".

2021. gada 2. jūlijā Jegoru Škrebetu iesauca dienēt obligātajā karadienestā. Viņu norīkoja dienēt Sevastopolē un pēc apmācībām viņš nokļuva uz kreisera "Moskva", kur pildīja kuģa pavāra jeb koka pienākumus.

“Naktī no 13. aprīļa uz 14. aprīli notika traģēdija, par kuru patiesību vēl mums nāksies uzzināt. Oficiālais Krievijas aizsardzības ministrijas paziņojums vēsta, ka uz kreisera izcēlās ugunsgrēks un tā rezultātā uzsprāga uz kuģa esošā munīcija. Tie ir meli, salti un ciniski meli! Iesaucamais, kuram nebija paredzēts piedalīties karadarbībā, tagad ir pasludināts kā bezvēsts pazudis. Pazudis atklātā jūrā? Pēc maniem mēģinājumiem precizēt datus par notikušo kreisera komandieris un viņa vietnieks pārtrauca ar mani sazināties,” raksta Dmitrijs Škrebets.

Tagad šis ieraksts ir dzēsts, taču tas ir saglabāts Google un Yandex kešatmiņā.

Iepriekš žurnālistiem jau bija izdevies noskaidrot identitāti vienam no bojāgājušajiem. Tas bija kuģa "Maskava" kuģa virsnieks Ivans Vahruševs, kurš dienēja piektajā kaujas vienībā, kas bija atbildīga par kuģa ekspluatācijas drošību.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:13

Jaunākās diskusijas