Bijušais diplomāts apgalvo, ka veic brīvprātīgo darbu slimnīcā

tautaruna.lv 26.novembris 2021, 14:13
 
facebook.com / Ekrānuzņēmums
Bijušais diplomāts un Šlesera atbalstītājs Rūdolfs Brēmanis sociālajā vietnē "Facebook" apgalvo, ka veic brīvprātīgo darbu P.Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā.

Bijušais diplomāts Rūdolfs Brēmanis, kurš tika apsūdzēts 100 000 eiro izkrāpšanā, ierakstā sociālajā vietnē "Facebook" apgalvo, ka mēneša sākumā noslēdzis līgumu ar Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu, lai veiktu brīvprātīgo darbu, izgājis apmācības un pavadījis brīvprātīgajā darbā pirmās dienas.

Šobrīd Brēmaņa nodarbošanās nav skaidra. Kā var spriest pēc sociālo vietņu aktivitātēm, bijušais diplomāts atbalsta Šlesera mēģinājumus atgriezties politikā, bijis viens no tā sauktās "Baltijas ceļa" akcijas rīkotājiem un pēdējā laikā aicina uz jauniem protestiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Nu, foršs mums tas bijušais diplomāts!

26.novembris 2021, 15:42 Atbildēt

Vienīgais- apzaga valsti pat 100 tūkst. Cits nekas.

26.novembris 2021, 16:14 Atbildēt

Nu vismaz vec kādu derīgu darbiņu! Lai paķer līdzi vēl arī miljonāru Šleseru un klaunu Gobzemi,lai tie arī pastrādā ie covid slimniekiem,nebūs jāizplata melīga informācija,redzēs paši savām acīm kas notiek šajās nodaļāas!

26.novembris 2021, 20:08 Atbildēt

Tikai maskas gan nevajag lietot, jo kovida taču nav. Kā var baidīties no neesošas slimības, sanāk galīga pretruna ar savu pārliecību, un melošana lētticīgajiem.Kā krievi saka- vai nu bikšeles uzvelc, vai krustiņu no kakla noņem!

26.novembris 2021, 20:46 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:18

Jaunākās diskusijas