Pircēju domas par "Lidl" veikalā nopērkamo produktu sortimentu atšķiras

tautaruna.lv 26.novembris 2021, 15:45
 
Ģirts Ozoliņš / F64
Nesen Latvijas tirgū ienākušais veikals "Lidl" daudziem aizvien ir neapgūts un, pirms iepirkšanās, ir vēlme noskaidrot, kurus produktus ir vērts iegādaties.

Ar veiksmīgākajiem pirkumiem dalās mikroblogošanas vietnes "Twitter" lietotāji zem kāda ieraksta, kura vēstījums ir šāds:

"Jūsu Lidl atradumus vajag apvienot vienā pavedienā, lai nav jāiet cauri simts pieglabātajiem tvītiem. Izstāvot rindu, obligāti jāpaņem šis."

Ieraksts saņēmis gandrīs četrus simtus "Patīk" atzīmes, kā arī vairākus desmitus komentāru.

Vislielāko ietikumu skaitu saņēmis kūpinātais tējas siers, kuru ieteikuši četrdesmit cilvēki.

Tāpat cilvēki kā labus atzīst augļu- graudu batoniņus, saldētās picas, žāvētos augļus un pistācijas, saldētos spring-rolls ar dārzeņiem, marinētās siļķes, zivju pirkstiņus un nagetus, mīkstās piparkūkas, kā arī smilšu cepumu krēmu (Speculoos).

Viedokļi par veikalu "Lidl" gan ir atšķirīgi.

"Varēja arī nebraukt. Kaut kas, protams, ka Lidl ir lētāk kā citur, bet augļi un dārzeņi +/- tāpat."

"Tur daudz interesantas lietas. Veikals, kas nevis pārdod vietu plauktā, bet pats veido sortimentu. Meklē interesantus ražotājus un pēta pirceju intereses. Līdz šim esmu 2x bijis un katru reizi ap 200 atstājis. Tas veikals ir finansu noziegums!"

"Es dzīvoju Valmierā. Man tuvāk ir maxima. Kur iepērkos visbiežāk. Lidl pagaidām nav konkurents Maximai."

"Vakar Lidl nopirku 3 maisus ar pārtiku. Samaksāju 40€. Tikko Rimi nopirku vienu maisu. Samaksāju 30€. Protams, nav necik legit salīdzinājums, bet reāli nesaprotu, what happened. Nu nebija Rimčiks tik dārgs kādreiz."

"Man nav jēgas 5 km doties uz Lidl pirkt augļus un dārzeņus, ja daudz tuvāk ir veikali, kuros dārzeņu un augļu cenas ir kā minimums ne sliktākas. Un tur uz vietas arī kvalitāte neizskatījās pārāk laba."

"Nu nez. Lidl tad jāsalīdzina ar Lidl. Salīdzināt vajag līdzīgos. Beļģijā, dzīvojot līdzīgi kā LV (tātad neejot uz Lidl, jo tas nav rajonā), tērējas 50-80%vairāk. Īpaši, ja ar bērniem vazājas apkārt, tad to labi jūt. "

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Poļu uzņēmuma "Pilos" kefīrs tur dabūjams. Ļoti garšīgs.

26.novembris 2021, 15:56 Atbildēt

Vakar Lidl nopirku 3 maisus ar pārtiku. Samaksāju 40€. Tikko Rimi nopirku vienu maisu. Samaksāju 30€

Pasaules gals, Tev pagrabā bunkurs izbūvēts?

26.novembris 2021, 17:30 Atbildēt

Laikam jau bunkurā pagrabs...

26.novembris 2021, 18:24 Atbildēt

Smieklīgi teikts- Lidl nav konkurents Maximai :)

Es gan teiktu, ka ar Lidl ienākšanu Latvijā, Maxima ir absolūtā DIRSĀ! Arī Rimis.

Pašlaik Lidl, šķiet, ir tikai 15 lielveikali? Būs vēl- tie ir friči, redz to, kas Maximaa notiek- milzīgs uzcenojums sliktas kvalitātes produktiem.

Maxima ir DIRSĀ. Tā viš i.

26.novembris 2021, 18:28 Atbildēt

Šoreiz pilnībā tev piekrītu. Maksimkai ar Rimi nāksies samazināt cenas. Neredzu starpību leišu pienam Lidl, vai Maxim, tikai cenās atšķiras.

26.novembris 2021, 18:50 Atbildēt

Pats vēl Valmieras Lidl iekšā neesmu ticis, tikai noskatījos, ka igauņi krāmē pilnus autiņu bagāžniekus un braucu prom. Jāslēdz Igaunijas robeža!!!

26.novembris 2021, 19:22 Atbildēt

Iegāju ,garām braucot, Tukuma Lidl. Cilvēku, kā biezs. Jo daži apguvuši mākslu iet bez ratiņiem.Divi cilvēki ,vismaz , bez sejas maskām. Līdz vasari tur neiešu nekur.

26.novembris 2021, 23:24 Atbildēt

Stāvējām rindā 45min..nedaudz besīgi, bet, pastāvējām, jo dzīvoju Vācijā, gribējās kā daudziem - salīdzināt. Sortiments ir 50/50, visu nenopirksi, bija daudz tukšu plauktu, nez kāpēc. Bet maize lēta un garšo pēc maizes, gaļa laba, kvalitatīvāka kā Rimi, Maxima. Tas nedaudz pārsteidza, bet pozitīvi. Bet, finālā pie kases bija pozitīvs smaids un pārsteigums - 3 maisi pa 70eināriem. Rēķinājām, ka ieekonomējām aptuveni 30einārus, ja to pirktu Rimi. Rimi vispār cenas kā Sky, bet kvalitātes nav. Rezumē - ja ir ģimene kuplāka, atmaksājas pastāvēt un pirkt nedēļai, ieekonomēss mēnesī 100-150 eiro, atkarībā no ēšanas paradumiem, bet tas ir daudz. Ikdienā pietiek ar mazajiem - Elvi, Mego. Rimi un Maximu dēļ neadekvātās dārdzības vairs neeju, tomēr cenas kāpums bija teju pa dienām. Lidlā augļus, dārzeņus prasas labākus un nedaudz no saimniecības precēm kvalitatīvākas kā DE veikalos.

26.novembris 2021, 23:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:56

Jaunākās diskusijas