Mediķe šokē ar stāstu par Covid pacienta nāvi Latvijas slimnīcā

tautaruna.lv 21.oktobris, 11:30
 
f64.lv, Kaspars Krafts
Kāda medicīnas jomas studente, kas iepriekš dalījas ar stāstu par notiekošo Latvijas slimnīcu Covid-19 nodaļās, pastāstījusi par kāda Covid-19 pacienta pēdējām dzīves minūtēm.

"Nakts vidus. Pacientam ar plašu plaušu bojājumu strauji krīt saturācija, pacients sāk smakt. Ilgi reanimējam un neveiksmīgi. Savas pēdējās dzīves minūtes pacients histēriski raudāja un lūdzās, lai mēs viņu izglābjam, ka viņam ir bail nomirt. Kurš no mums tagad ir klauns, ko? "

Ar šādu ierakstu mediķe reaģēja uz kādu komentāru internetā par to, ka viņai patīk dramatizēt un "ir tāda sajūta, ka Fukušimā strādā, klauni".

Komentāros citi Twitter lietotāji pauda milzīgu atbalstu mediķei par darbu.

"Evelīna, tu esi malacis!! Izturību Tev, un paldies Tev, par tavu darbu! Nevelti savu enerģiju tiem, kas nespēj pateikt vienkārši paldies. Es saku milzīgu paldies un apbrīnoju visus mediķus."

"Evelīna, ļoti respektēju tavu viedokli un tavu uzņemšanos strādāt Covid - 19 nodaļā. Novēlu izturību un spēku palīdzēt pacientiem! Par pārējo komentāriem - izglītības līmenis ir neaprakstāmi zemisks un šādu viedokli nav vērts uztvert! Turu īkšķus par Tevi!"

"Evelīna. 'Like' ikoniņu neatzīmēšu, šķiet neloģiski ieraksta kontekstā. Bet saku Jums milzīgu 'paldies!' par to, ko Jūs un ļoti daudzi citi (medpersonāls) darāt sabiedrības kopējā labuma dēļ, riskējot ar savu veselību un dzīvību. Jūs esat sargeņģeļi!"

"Jūtu līdzi mediķiem, turu īkšķus, lai viņi nepadodas, nesaiet sviestā un nepamet savu darbu. Bet mediķiem nav jājūtas vainīgiem par cilvēka paša izdarītām izvēlēm. Ja ārsts no sirds ir izdarījis visu, kas viņa spēkos, tadvtā nav viņa vaina, ka pacients nebija vakcinēts utt."

Iepriekš vēstījām, ka medicīnas jomas studente dalās ar stāstu par notiekošo Latvijas slimnīcu Covid-19 nodaļās.

"Strādājot C19 nodaļās, arvien biežāk no pacientiem dzirdu “ja būtu zinājis, ka būs šādi, tad vakcinēties skrietu pirmais”. Nepieļaujiet svešas kļūdas un ejiet vakcinēties! Gulēt izolācijā 24/7 ar skābekļa masku vai plaušu ventilācijas aparātu nav forši," viņa rakstīja.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Kāpēc Covid SLIMNIEKIEM slimnīcā nedod nekādus medikamentus, izņemot skābekli. Tūskai taču ir medikamenti, tās pašas antibiotikas un vēl citas zāles, kuras palīdzētu nenokļūt intensivajā nodaļā. Robežas mums vaļā, brauciet, kur acis rāda, pēc atgriešanās nekādas kontroles, lai nekontrolēti Latvijā ievestu jaunos Covid celmus. Vai tā nav apzināta Covid izplatīšana??????????

21.oktobris, 11:48 Atbildēt

Varu saderēt, ka skolā tev nekādi nevarēja iemācīt, ka vispirms izpilda reizināšanu un dalīšanu, un pēc tam saskaitīšanu un atņemšanu...

21.oktobris, 12:08 Atbildēt

ārpus LV cilvēki ir masveidā vakcinējušies un tāpēc neko neizplata. Tikko biju ārpus LV un pārbaudīju, visi dzīvo mierīgi.

21.oktobris, 13:41 Atbildēt

???

Kādas muļķības atkal esat saklausījušies? Vai cenšaties tās tagad izplatīt?

Dod visus vajadzīgos medikamentus. n-tās reizes dienā. Ieskaitot skābekli!

21.oktobris, 14:24 Atbildēt
Mia

citur cilveeki ir vakcineeti, skaties, ka tie celmi Latvijaa nesaak rasties, kas shobriid ir Eiropas kovid midzenis nr1.

21.oktobris, 17:40 Atbildēt
Fra > ingrida.millere

tā jau gan, īpaši UK jau nu neizplata, ja? atkal saslimušo diennaktī virs 52 000

22.oktobris, 11:13 Atbildēt

Propoganda kolosāli strādā, tikai, ja cilvēki nav nozombēti, tad neies cauri.

21.oktobris, 12:53 Atbildēt

Zombēti pat bomi sev priekšā neredz. Jeb šai gadījumā mirušos.

21.oktobris, 14:25 Atbildēt
Jelena Sergejeva > andris.briedis

Mīļais cilvēk, es tādus brīnumus varētu sacerēt, pa desmit gadījumiem stundā.

21.oktobris, 15:41 Atbildēt
orinska > jelna.sergejeja

Par Jūsu spējām neviens nešaubās. Katru dienu lasām Jūsu "brīnumainos" komentiņus.

21.oktobris, 21:26 Atbildēt

Labāk pastastiet kā vakcinētie slīmo - ta pat smagi!!! Šis Viruss ir “krievu rulete” - ja iedarbosies autoimmuna reakcija, tad nekas nepalidzes. Labāk pastastiet par neloģiskiem lēmumiem ko pieņem mūsu līderi, no kuriem visi cieš. Es saprotu ka viņiem iespējams nav atistīta loģiska domāšana, bet vismaz lai paņem analitiķi kurš varētu prognozēt sekas.

21.oktobris, 20:45 Atbildēt

Piedodiet, bet Jūsu rakstība Jūs nodod...

21.oktobris, 21:26 Atbildēt

Un? Un nomira! Un lūdzās! Un? Cilvēki mirst, tā ir daļa no dzīves! Viņš arī nomirtu bez nosaukuma covid! Tas vienk tā ir, covid ir nosaukums visām tagadējām slimībām, bet ne reāls vīrus! Ir viegli biedēt cilvēkus ar tekstu, nomira no covid! Tikpat elementāri tagad varētu pateikt ka gripa ir audzējs! Tad raksts tā arī būtu sācies, no audzēja nomira pacients! Pfff bļin cik jābūt stūlbām lai šo nesaprastu! Ja tik tiešām būtu pandēmija un nāvējoš vīruss tad nevienam nedotu izvēli, novakcinētu un viss jo tā ir sērga un punkts!

22.oktobris, 20:13 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:06

Jaunākās diskusijas