Katras zodiaka zīmes trīs kaitinošākās īpašības

tautaruna.lv 30.oktobris, 9:46
 
pexels.com
"Insider" ir apkopojis katra zodiaka zīmju pārstāvja trīs kaitinošākās rakstura īpašības.

Ūdensvīrs

Nepacietīgi, spītīgi, emocionāli

Ūdensvīri ir ļoti kritiski domājoši un gudri cilvēki. Šiem zodiaka zīmes pārstāvjiem patīk, ja citi viņiem piekrīt, savukārt brīžos, kad apkārtējie stājas pretī viņu viedoklim, viņi strauji kļūt dusmīgi un aizkaitināti. Ūdensvīriem bieži vien pietrūkst pacietības, tādējādi viņi dažādās situācijās var kļūt emocionāli un ļoti spītīgi.

Zivs

Neprakstiski, visu problēmu risinātāji jeb padomdevēji, neizjūt vainas apziņu

Zivis ir sapņotāji, kuri ir gatavi risināt visas pasaules problēmas un palīdzēt ikvienam ar savu padomu. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem patīk uzņemties vairāk nekā nepieciešams, kā arī iesaistīties visur, kur pat viņi netiek saukti. Tomēr brīžos, ja kaut kas nenotiek pēc plāna, Zivis nekad neuzņemsies vainu par notiekošo, drīzāk to uzvels citiem.

Auns

Viegli aizkaitināmi, neapdomīgi, pašpārliecināti

Auniem patīk, ja visas lietas notiek ap viņiem un par viņiem. Viņiem patīk būt uzmanības centrā, bet ja tā nenotiek, tas viņus ātri var nokaitināt. Auniem patīk uzņemties vadību pār dažādām lietām, kā arī komandēt citus, bieži vien viņi pieņem pārsteidzīgus lēmumus.

Vērsis

Piesardzīgi, slinki, vientuļnieki

Vēršiem patīk pavadīt laiku vienatnē. Viņi bieži vien nemīl uzturēties sabiedrībā. Pavadot laiku vienatnē Vērši var kļūt visai slinki. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji bez problēmām var atteikties no uzaicinājuma laiku pavadīt kopā ar tuvajiem, jo ir par slinku, lai kaut ko darītu.

Dvīņi

Meļi, slikti klausītāji, bieži atkārtojas

Dvīņi ir visai pļāpīgi un komunikabli cilvēki. Pateicoties šīm īpašībām, bieži vien Dvīņi mēdz atkārtoties un stāstīt jau daudzas reizes izstāstītas lietas, kā arī neklausīties savus sarunu partneros. Izrādās, ka arī viena no kaitinošākajām rakstura īpašībām, kas piemīt Dvīņiem, ir melošana. Dvīņi mēdz noklusēt patiesību.

Vēzis

Bailīgi, straujas garastāvokļa maiņas, nespēj atstāt pagātni

Vēži ir ļoti jutīgi cilvēki. Šiem zodiaka zīmes pārstāvjiem ātri vien mēdz mainīties garastāvoklis. Viņus var gan ātri iepriecināt, gan saskumdināt un pat sadusmot. Vēžiem ir ļoti grūti pieņemt dažādas pārmaiņas. Viņus biedē viss jaunais. Vēži mēdz ļoti ilgi turēties pie pagātnes, nespējot atlaist dažādas sāpes.

Lauva

Egoistiski, dramatiski, lepni

Lauvas var būt visai dramatiskas. Viņas alkst pēc uzmanības. Bieži vien šīs īpašības var kaitināt apkārtējos, jo Lauvas patīk izcelt to, cik viņas ir brīnišķīgas. Šie zodiaka zīmju pārstāvji ar sevi ļoti lepojas un gaida, kad to darīs arī citi.

Jaunava

Neveikli, nevīžīgi, visziņi

Jaunavām patīk rutīna. Viņiem patīk, ka visas lietas noteikt noteiktā veidā, ka arī ja viss noris pēc viņu prāta. Pirms veikt ko jaunu, Jaunavām patīk visu izanalizēt, zināt visas detaļas. Viņi pārlieku daudz uzmanību vērš dažādām detaļām.

Svari

Neizlēmīgi, izvairās no konfliktiem, izklaidīgi

Svariem patīk būt attiecībās. Tomēr viņi vienmēr izvairīsies no konfliktiem un to risināšanas. Viņi nevēlēsies izrunāt domstarpības. Svariem nereti ir grūti pieņemt dažādus lēmumus, viņi var būt visai izklaidīgi, jo viņu uzmanību var ļoti ātri novērst.

Skorpions

Manipulējoši, naidīgi, atriebīgi

Skorpioni ir visai impulsīvi un mēdz būt ļoti aizrautīgi. Brīžiem viņi var kļūt tik aizrautīgi, ka tas var pārvērsties lielās dusmās un naidā, ja viņi nesaņem to, ko vēlas. Skorpioni mēdz manipulēt ar citiem, lai iegūtu sev vēlamo.

Strēlnieks

Enerģiski, neparedzami, skaļi

Strēlnieki ir piedzīvojumu kāri un labprāt ar citiem dalās savā pieredzē un filozofijā. Viņu pārlieku lielā enerģija var nogurdināt citus. Strēlnieku skaļā daba var šķist nepatīkama citiem. Kā arī Strēlnieki var būt visai neparedzami un ātri mainīt dažādas idejas, plānus.

Mežāzis

Vēsi jeb ļoti ieturēti, paštaisni, nosodoši

Mežāžiem ir ļoti svarīga sava reputācija citu acīs. Viņiem tik ļoti ir svarīgs savs tēls, ka reizēm mēdz būt visai paštaisni, uzskatot, ka tieši viņu viedoklis ir vispareizākais. Mežāžiem trūkst empātija, viņi var kļūt ļoti nosodoši pret citiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ko tur daudz analizēt, lai nu tā būtu.

30.oktobris, 10:44 Atbildēt

Absolūtas muļķības! Katrā ziņā par man zināmiem cilvēkiem zem konkrētām zīmēm.

1.novembris, 11:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas