FOTO: Viņķele dalās ar uzskatāmu faktu par vakcīnām

tautaruna.lv 23.oktobris, 15:50
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies ar vizualizāciju datiem no Viskonsīnas, ASV, kas parāda vakcīnu efektivitāti.
I. Viņķele dalījusies ar vizualizāciju datiem par saslimšanas, hospitalizācijas un mirstības rādītājiem uz 100 000 iedzīvotāju Viskonsīnā, ASV.

Kā redzams pievienotajā attēlā, analizēti dati par 2021. gada septembri. Redzams, ka tie, kuri nav pilnībā vakcinēti (oranžās krāsas dati), izteikti biežāk saslimst un tiek hospitalizēti nekā pilnībā vakcinēti cilvēki (zilas krāsas dati).

Jau vēstīts, ka no 21. oktobra līdz 15. novembrim Latvijā ieviesta mājsēde.

Pēc 15. novembra paredzēts atjaunot klātienes tirdzniecību, pakalpojumu sniegšanu, izglītību, privātus un publiskus pasākumus, taču primāri tikai zaļajā režīmā - cilvēkiem, kuri ir pabeiguši pilnu vakcinācijas pret Covid-19 kursu un var uzrādīt sertifikātu par vakcināciju vai pārslimošanu. Spēkā vēl joprojām ir arī prasība līdz 15. novembrim vakcinēties valsts pārvaldē nodarbinātajiem un tiem privātā sektora darbiniekiem, kuri pēc darba devēja izvērtējuma, ir pakļauti inficēšanas riskam un var inficēt kolēģus un klientus.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Sen nebija rādījusies, vismaz dienas trīs, nodomāju, ka beidzot apprecējusies, ir stāvoklī un būs miers no viņas, bet nekā, atkal klāt.

23.oktobris, 17:51 Atbildēt

Nu labāk pārslimošu, varbūt jau esmu pārslimojis jo vidēji dienā tiekos ar 20-50 dažādiem cilvēkiem, bet to dranķi sev tāpat neļaušu špricēt, lai arī kādas sekas nebūtu...

24.oktobris, 11:07 Atbildēt

Tādus kā tu debilais drīz sāks ar kājām spārdīt,tādas būs tās sekas.

25.oktobris, 11:34 Atbildēt
Pipins Isais > andis.aizpurs

Nu,nu... Neuzprasies, augstāk par dirsu tāpat neuzleksi, bet beigties var slikti tev...

25.oktobris, 11:53 Atbildēt

Talibi padzina ielikteņus un covids pazuda😁

24.oktobris, 11:50 Atbildēt

Tinies pie Talibiem,ko tu te dzīvo.

25.oktobris, 11:34 Atbildēt
Pipins Isais > andis.aizpurs

Tev pote pēdējo smadzeņu rievu aizaudzinājusi laikam, drīz sāks parādīties simptomi kas liks mainīt orientāciju, bet varbūt tevi kāds no mugurpuses jau ir izpotējis....

25.oktobris, 11:55 Atbildēt

+100

30.oktobris, 7:02 Atbildēt

par talibu taktiku +100

30.oktobris, 7:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:01

Jaunākās diskusijas