Pavļuts sašutis par notiekošo Latvijā, ieviešot ārkārtējo situāciju

tautaruna.lv 18.oktobris, 10:56
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Veselības ministrs Daniels Pavļuts saņēmis pirmos pirmie datu sun ekspertu secinājumus par ieviesto ierobežojumu ietekmi (un ārkārtējās situācijas izsludināšanu) uz sabiedrības uzvedību.
Kā mikroblogošanas vietnē Twitter raksta Pavļuts, realitātē ir sliktāk, nekā tika prognozēts.

"Ienākuši pirmie dati un ekspertu secinājumi par ieviesto ierobežojumu ietekmi uz sabiedrības uzvedību. Kontaktu samazinājums ir 5-10%, daudz mazāk, nekā plānots, ieviešot ĀS. Prognozes sliktākas, nekā pirms nedēļas. Nepieciešams būtiski lielāks faktiskais kontaktu samazinājums," raksta Pavļuts.

Uz to reaģējis arī Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, kas sasaucis Krīzes vadības padomi.

"Daniels Pavļuts mani ir informējis, ka COVID19 dati uzrāda attīstības tendences, kuras ir sliktākas nekā tika prognozēts, tāpēc 18. oktobrī, plkst. 14, esmu sasaucis Krīzes vadības padomi, kurā, uzklausot Veselības ministrijas ekspertus, lemsim par tālāko rīcību," pauda Kariņš.

Kā vēstījām, arī intervijā TV3 Pavļuts atzīmēja, ka pēc pēdējiem valdības ieviestajiem ierobežojumiem sabiedrības uzvedība ir mainījusies minimāli - sabiedriskais transports joprojām ir pilns, cilvēki turpina pulcēties veikalos, maz tiek ievērots aicinājums strādāt attālināti u.tml., tāpēc galvenais uzdevums ir panākt kontaktu skaita samazināšanu. Politiķiem būšot jāizšķiras par metodēm, kuras var īstenot un kuras var izkontrolēt.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 12

 
Anonīms
 

"...sabiedriskais transports joprojām ir pilns, cilvēki turpina pulcēties veikalos, ..."

---------------------------------------------------------

Nezināju, ka pieminētajās vietās cilvēki pulcējas izklaidei vai pat netiklai uzdzīvei."Augšām" laikam pagrūti saprast, ka veikalos jāpērk ikdienas iztika, bet uz veikalu jābrauc ar sabiedrisko transportu.

18.oktobris, 11:23 Atbildēt

Kariņš ar Pavļ uti, atkal tēlos glābējus. Kur tad pārējie Marvel personāži?

18.oktobris, 13:02 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Tu debila neta idiote ar saviem debiliem neta murgiem tev novelu saslimt smaga forma ar covid 19..

18.oktobris, 13:11 Atbildēt
Jelena Sergejeva > marcis

Kropli, es jau sen pārslimoju. Cerams, ka tu arī pārslimosi. Tādus izdimteņus kā tu, man tiešām nav žēl. R. I. P. Cerams, ka no morga necelsies. 🖕🖕🖕

18.oktobris, 13:38 Atbildēt
Vita Ozolniece > jelna.sergejeja

jeļena, Jeļena, padomājiet taču par saviem vārdiem

20.oktobris, 22:52 Atbildēt
Sarmite Nikitina > vita.ozolniece

Interesenti ka Jeļenai jādomā par saviem vārdiem,bet Mārcim nevajag?

22.oktobris, 10:29 Atbildēt

Papļutu padomdevēji uzmetuši,šas šokā un nezin vair kā rīkoties,zin tik kāklavieres spēlēt.Bliež tik ar lielgabalu pa odiem.

18.oktobris, 13:12 Atbildēt

ļoti protams atvainojos -nevakcinētie , starpcitu pa ballītēm, teātriem, koncertiem nestaigā jau sen. Mājas - darbs- skola - mājas - veikals. Tagat no šī visa varē izslēgt - darbs un skola. Sekojoši atliek tikai mājas. UN??? Nevakcinētais jau neko sanāk savā ikdienā nemainīs. Bet ko darīt vakcinētajiem - ak šausmas jāsēž tikai mājās :D ???

18.oktobris, 13:51 Atbildēt

Šeit var tikai piekrist. Žēl, ka daudzi to uztver otrādāk.

18.oktobris, 15:55 Atbildēt

nu patik man tas marcis un jelena ergejeva - viens otra cienigi.

22.oktobris, 8:20 Atbildēt

Tu neko nevari ierobežot, neesmu un nebūšu vakcinēts, veikalos eju kā gāju, savu darbu daru un ar cilvēkiem tiekos ļoti daudz, ne tu ne tavi sabiedrotie VAXSERI kuri vakcīnas ietekmē palikuši neadekvāti un drīz iespējams mainīs orientāciju nespēj veselu, saprātīgi domājošu cilvēku ietekmēt, kur nu vēl ierobežot !!! Kad nafig jūs tur īpaši "gudri" domājošie sapratīsiet ka liela daļa tautas jūs vienkārši ienīst un sekas var būt neprognozējamas!!!

22.oktobris, 9:49 Atbildēt

kamēr Sūnu ciemā puse neizspŗāgs, ...

22.oktobris, 16:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:51

Jaunākās diskusijas