Pavļuts komentē baiso stāstu, kad mediķei Covid-19 atņēma abus dēlus

tautaruna.lv 13.oktobris, 17:30
 
f64.lv, Kaspars Krafts
Veselības ministrs Daniels Pavļuts mikroblogošanas vietnē Twitter komentēja kādas ģimenes traģēdiju Covid-19 dēļ, par kuru nesen vēstīja Latvijas Televīzija.

Kā vēstīja raidījums "Panorāma", ar dažu dienu starpību Rīgā, Stradiņa slimnīcā un “Gaiļezerā” - no Covid-19 mira divi brāļi. Viņi bija talantīgi programmētāji, bet vakcinējušies nebija, jo uzskatīja, ka darbs pie datora sargā no satikšanās ar vīrusu.

Viņu mamma arī ir ārste, taču pati potēties pret Covid-19 izlēma tikai nesen. “Viņa novakcinējās dažas dienas [iepriekš], pirms viņa inficējās,” pastāstīja Stradiņa slimnīcas 14. nodaļas virsārste, pulmonoloģe Zaiga Kravale.

Abi dēli vakcinējušies nebija. Un tieši viņiem abiem slimības gaita izvērtās ļoti smaga. “Tie bija puiši zem 30 [gadiem], kas strādāja labu, kvalificētu darbu. Dzīvoja joprojām kopā ar mammu. Un tas iemesls, kādēļ nevakcinējās - mēs pie datora un no mājas neizejam. Bet, būsim godīgi, nevar jauni cilvēki neiziet no mājas, un viņi visi trīs gandrīz reizē inficējās,” pastāstīja Kravale.

Pavļuts, komentējot šo ģimenes traģēdiju, uzsvēra, ka tam nevajadzēja notikt.

"Tam nevajadzēja notikt. Mums noliktavās ir vairāk nekā 600 tūkstoši vakcīnu devu, kas būtu novērsušas šādu traģēdiju. Lūdzu. vakcinējieties tagad, lai (iz)dzīvotu!" rakstīja ministrs.

Tikmēr komentāros cilvēkiem dažādi viedokļi. Kāds pauž, ka šī traģēdija ir ministra atbildība un viņam jāatkāpjas no amata, kāds atkal izsaka pateicību par paveikto. Vēl cilvēki runā par iespējamām vakcīnas blaknēm un "piespiedu vakcināciju".

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Es tādus stāstus tūkstošiem varu sadzejot.Lūk šis ir patiess,bet ja mira no potes,vai vakcinēts.būs nepatiess.Ejat dirst stulbie cilvēku zombētāji.

13.oktobris, 17:59 Atbildēt

Pakomentē Pauļut cik gadā jaunu cilvēku no vēža nenomirst,kur tauta operācijām ziedo,ne valsts dod.Tam prātiņa nepietiek ?

13.oktobris, 18:02 Atbildēt

Varbūt arī vakcīna tieši viņiem palīdzētu,bet tieši Tu Pauļut ar savu superdārgo vakcinācijas biroju ,plakātiem panāci lai cilvēki nevakcinējas.Un tagad novakcinēsi tikai tos kam ir bezizeja,pārējie par spīti neies.Nesajēdz?Kā Tu pret tautu,tā vina pret Tevi

13.oktobris, 18:10 Atbildēt

Baismīgs gan.

13.oktobris, 18:47 Atbildēt

Ko tu "gudriem" padarīsi...

13.oktobris, 23:43 Atbildēt

Smirdīgas klmperpļūts atkal melo.

14.oktobris, 2:37 Atbildēt

šeit es ielādēju pēdējo 110 dienu covid mirēju vecumu intervālu datus, kolekcionētos no SPKC oficiālā twitter konta

failiem.lv/u/rhr9vnbsa

neietver dienas kad nebija mirušo, katrs var pārbaudīt datu precizitāti

twitter.com/SPKCentrs

pa pēdējām 110 dienām tie bija vienīgie divi kas miruši vecuma grupā 20-29

iespējams bija ar defektīvu imūnsistēmu, lai gan tas ka viens tika pieslēgts pie ECMO neko labu neliecina, jo to lieto tikai tad kad jau ir pie ventilatora, bet ventilatori ir eitanāzija principā, ļoti mazs procents izdzīvo, NRA par to rakstīja šīs plāndēmijas sākumā

tautaruna.nra.lv/rasols/331886...virziena-cels/

nra.lv/viedokli/ieva...entilacija.htm

no ventilatora var būt kaut kāda jēga ja pacienta plaušas pašas vairs nepumpē skābekli, savādāk tas praktiski neko nevar dot, un ietver milzu riskus pats par sevi

no pneimonijas arī jaunieši ir miruši pirms covid, kad to ķēra no gripas un vēl visādām infekcijām, parasti gan atveseļojas

14.oktobris, 3:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:08

Jaunākās diskusijas