5 zodiaka zīmes, kuras, visticamākais, paliks vienas

tautaruna.lv 3.oktobris, 9:20
 
pexels.com
Portāls "Herway" apkopojis vientuļāko horoskopja zīmju topu. Šiem zodiaka zīmes pārstāvjiem pastāv vislielākā iespēja nākotnē palikt vieniem.

Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, salīdzinot ar citām horoskopa zīmēm, pastāv vislielākā iespēja nākotnē palikt vieniem. Ūdensvīri mēdz būt visai piesardzīgi un cenšas sevi neapzināti pasargāt no emocionālām sāpēm. Nereti Ūdensvīri uzliek "masku", aizver savu sirdi un neļaujas jaunām avantūrām, kas, viņuprāt, varētu beigties ar sirds sāpēm. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc šīs zīmes pārstāvjiem ir grūti iepazīties. Bieži vien Ūdensvīri neizrādas savas patiesās emocijas un noslēdzas, tāpēc viņu partneriem ir grūti izprast situāciju, kas var novest pie attiecību izbeiguma.

Mežāzis

Galvenais iemesls, kāpēc Mežāzis nākotnē varētu palikt viens, ir karjera. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nereti karjeru izvirza pirmajā vietā. Būtiski, ka bieži vien pēc nepatīkamu situāciju piedzīvošanas, šīs zodiaka zīmes pārstāvji ilgi var turēt sevī aizvainojumu. Kā romantiskie partneri, šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir uzticīgi un lojāli. Tomēr ar Mežāžiem ir grūti panāk kompromisu, bieži vien partnerim nākas piekāpties, kas laika gaitā var novest pie attiecību izbeiguma.

Jaunava

Jaunavas ir ļoti kritiskas un mēdz uztraukties par sīkumiem. Nereti šis satraukums var radīt nemieru arī partnerī. Jaunavām patīk visu kārtīgi un cītīgi pārdomāt, viņas vēlas ideālas attiecības. Brīdi, kad Jaunavas jūt, ka viņu partneris nav pietiekami labs, vai viņi paši nav pietiekami labi, šīs zodiaka zīmes pārstāvji izvēlēsies izbeigt attiecības. Nemitīgais nemiers, uztraukums, nepastāvība var veicināt šķiršanos.

Auns

Auni ir viena no kaislīgākajām zodiaka zīmēm. Viņi vienmēr zina, ko vēlas, un cenšas to sasniegt. Bieži vien Auni mēdz rīkoties pārsteidzīgi, kā rezultātā ātri "ielecot" attiecībās, kad pirmā dzirksts ir pazudusi, viņi jūtas vīlušies un atkal attopas vieni. Auniem ātri var kļūt garlaicīgi ar esošo partneri, tāpēc viņi nespēju uzturēt ilgstoši vienas attiecības. Šāda nepacietība var smagi atspēlēties, Auni var palikt vieni.

Vērsis

Vērši ir visai spītīgi, tieši šī īpašība var veicināt iespējamību, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji nākotnē varētu palikt vieni. Citiem var būt visai grūti pierasts un izprast, kāpēc Vērši ir tik spītīgi. Tomēr neskatoties uz to, ka šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir spītīgi, viņi tajā pašā laikā ir arī ļoti lojāli un uzticīgi. Vēršu galvenā prioritāte ir attiecībās justies droši. Viņi vēlas būt pārliecināti, ka ieliktās pūles vainagosies ar stipru savienību.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Tā ir... Kā Ūdensvīrs, jau labu laiku esmu viens... :(

3.oktobris, 11:30 Atbildēt

Aplamības.

3.oktobris, 12:01 Atbildēt

Kadas zoofiladiaks ir Marcene?

3.oktobris, 13:15 Atbildēt

Muļķības. Esmu mežāzis un ir gadījies piekāpties otrajai pusītei. Esam kopā jau ilgi.

4.oktobris, 10:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:45

Jaunākās diskusijas