11 000 cilvēku Latvijā tā arī neatnāca uz otro Covid poti; kāpēc?

tautaruna.lv 27.septembris, 9:20
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Nacionālais veselības dienests (NVD) min dažādus iemeslus, taču neslēpj: patiešām ir tādi, kuri pēc pirmās potes vienkārši mainīja savas domas, vēstīts Rus.LSM.lv raidījumā "Šovakar".
“Ir tādas situācijas, kad diemžēl ir cilvēki, kuri saņēma pirmo vakcīnas devu, bet pēc tam pameta šo pasauli. Ne vakcīnas, bet vecuma, slimību dēļ.

Ir tādi gadījumi, kad pēc pirmās vakcīnas, īpaši pavasarī, cilvēki ļoti ātri saslima ar Covid-19. Viņi gaidīja noteiktu laiku un tikai tagad var veikt otro poti. Kāds gaidīja brīdi, kad viņiem ļaus sajaukt vakcīnas - ja pirmā bija AstraZeneca, tad otr varēja būt Pfizer vai Moderna, ” pastāstīja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva.

NVD saka, ka starp 11 000 cilvēku, kuri nesaņēma otro vakcīnas devu, ir arī tādi, kuri vienkārši mainīja savas domas par otrās vakcīnas veikšanu: “Ir cilvēki, kuriem bija diezgan smagas blakusparādības - viņi nezina, vai tas ir normāli vai nav un šaubās, vai veikt otro devu. Vai ietekme būs izteiktāka nekā pēc pirmās vakcinācijas."

Līdz šim neviens nav zvanījis cilvēkiem, kuri nebija ieradušies uz otro vakcīnas devu, un nav pārliecinājis viņus pabeigt vakcinācijas kursu. Taču jau tuvākā mēneša laikā Nacionālais veselības dienests plāno to sākt darīt, apliecināja Vasiļjeva: “Atsevišķās vakcīnās - Pfizer vai Moderna - ir ļoti svarīgi ne agrāk kā nepieciešamajā periodā tikt pie otrās vakcīnas devas. Bet periods pēc tam - protams, tas var būt nedaudz garāks, nekā rakstīts instrukcijās."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Tapec ka nav debili.

27.septembris, 10:08 Atbildēt

Tāpēc, ka ir debili.

27.septembris, 11:38 Atbildēt

Man par tēvu bail, pirmo jau saņēma, tagad ar nepacietību gaida otro. Tomēr 78 gadi. Bez sertifikāta nelaiž baseinā. Tagad jau darbā nevar iekārtoties, ja neesi nošpricēts, murgs pilnīgs.

27.septembris, 10:31 Atbildēt

Ja nomirs bez otrās potes, tad nebūs baiļ?

27.septembris, 11:41 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.5ab74e2ba392d

Bail, jau bija pēc pirmās potes. Cilvēks praktiski no mājām neiziet, tik cik pastaigāt pa mežu. Kāds tur nahren covids? No skudrām, vai putniem saķers?

27.septembris, 12:32 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > j.nis.5ab74e2ba392d

uz šo momentu slimnīcās guļ 390 kovidslimnieku pēc of datiem.Tas ir uz pāris miljoniem iedzīvōtāju,pirms 2 mēneši vienu brīdi gulēja 140 .Kur ir pandēmija???.Kas ir pandēmija ņemam talkā vikipēdiju.Tās nav un nav bijis.Tā ir tikai kovidfaniem.Ar Karlsona ventilatoriem muļķīšus baidiet,

27.septembris, 12:54 Atbildēt

Man arī bail, kaut nepazīstu Jūsu tēvu. Profilaksei tikai varu rekomendēt ThromboAss, bet pirms tam konsultējieties ar savu ģimenes ārstu!

Lai jums visiem veselība!

27.septembris, 21:44 Atbildēt

Atpalicíbas ziná , Latvija joprojám ir viená no pédéjám vietám , ar vislieláko nevakcinéto cilvéku skaitu . Nohipnotizéti pasnávnieki , labák nomirt no Covid , neká sanemt vakcínu , lai dzívotu . Prátam neaptverami !

27.septembris, 11:02 Atbildēt

Latvija daudz kur ir pēdējā vietā...Bet Norvēģija covid 19 oficiāli pielīdzina gripai,un līdzšinējā statistika tieši to arī apliecina: mirst ne vairāk kā no gripas.Tikai tam visam pievienota panika.Haoss nē-tas jau bija arī pirms tam:)Prātam neaptverami?Tātad par šauru

27.septembris, 11:20 Atbildēt

Hipnotizēti pašnāvnieki ir tie,kas stundām stāv rindā,lai saņemto indi savā organismā. Viņi taču tiek izmantoti kā izmēģinājuma trusīši.Viņi stundām stāv rindā pēc savas nāves/indes potes.

27.septembris, 11:36 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Aleksandara,kas tu esi un kam esi naivā kaza vajadzīga,lai tevi par velti glābtu??? Tu domā ,ka pasaules varenie ņems tev sev līdzi '' Noasa šķirstā'' ? Nakuj tu esi kādam vajadzīga?

27.septembris, 12:57 Atbildēt
Normunds Jakubaitis > gina.pavelskopfa

👍🤝

27.septembris, 21:21 Atbildēt
Veselais Saprāts > gina.pavelskopfa

Precīzi!

27.septembris, 21:41 Atbildēt

Patoloģiskajā institūtā Reitlingenā 2021. gada 20. septembra konferencē prezentēti cilvēku, kas miruši pēc vakcinācijas pret Covid19, autopsijas rezultāti. Audu analīzes veica patologs prof. Arne Burkhardt un prof. Valters Langs. Secinājumus apstiprina prof. Pīters Širmahers, ka vairāk nekā 40 līķos, kas nomira 2 nedēļu laikā pēc vakcinācijas pret Covid-19, aptuveni trešdaļa no vakcinācijas mira cēloņsakarības dēļ. Preses konferences tiešraides ietvaros tika parādīta audu izmaiņu mikroskopiskā informācija. Profesors Dr. Verners Bergholcs ziņoja par pašreizējiem vakcinācijas notikumu statistiskās reģistrācijas parametriem.

Preses konferencē tika prezentēts arī Austrijas pētnieku grupas veiktās COVID-19 vakcīnas paraugu analīzes rezultāts, kas atbilst Japānas un ASV zinātnieku secinājumiem.

Vakcīnā tika atrasti nedeklarēti metālu saturoši komponenti. Vakcīnas elementi ir vizuāli pārsteidzoši to neparastās formas dēļ.

Izmeklēšanas rezultāti rada juridiskas un politiskas prasības, piemēram, iestādēm nekavējoties savākt informāciju, lai varētu novērtēt veselības apdraudējumu, ko iedzīvotājiem rada vakcīnas pret Covid-19. Piemēram, aplūkojot IVF reģistru, var pārbaudīt agrīnos signālus par samazinātu auglību vakcinētajiem. Vēža reģistru var izmantot, lai iegūtu zināšanas par vēža attīstību vīrusa RNS ģenētisko modifikāciju rezultātā.

Jāapsver iespēja apturēt vakcināciju pret Covid-19!

27.septembris, 21:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:42

Jaunākās diskusijas