NMPD brīdina! Soctīklos tiek izplatīta viltus ziņa par pusaudža stacionēšanu pēc vakcinācijas

Portāls nra.lv 16.jūlijs 2021, 19:07
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) brīdina, ka sociālajos tīklos tiek izplatīta viltus ziņa, atsaucoties uz dienesta darbu.

NMPD aicina ‘neuzķerties’! Sociālajos tīklos tiek izplatīta viltus ziņa, gļēvi un melīgi atsaucoties uz mūsu dienesta darbu. Ar mērķi sabiedrību iebiedēt un likt šķēršļus tam, lai mums visiem kopā izdotos veiksmīgāk uzvarēt cīņu ar Covid-19 vīrusu. Ar mērķi kavēt mūsu iespēju ātrāk atgriezties normālā ikdienas ritmā bez maskām un ierobežojumiem.

NMPD nav skaidri šo cilvēku patiesie nolūki un mērķi. Mēs, NMPD, tikai redzam, ka šādi stāsti tiek apzināti veidoti un izplatīti, lai manipulētu ar daļu sabiedrības.

"Sociālajos tīklos izplatītajā ekrānšāviņā meli ir katrā teikumā. Šajā nedēļā dienesta brigādes no Rūjienas nav nogādājušas Vidzemes slimnīcā nevienu 15 gadīgu pusaudzi. Tāpat brigādes nav vedušas uz slimnīcu nevienu pusaudzi arī citā vecumā, kuram būtu bijusi reakcija pēc vakcinācijas. Absurds ir apgalvojums par rīkojumiem, jo katrs brigādes vadītājs-mediķis, ņemot vērā ārstniecībā iegūto izglītību, kas nosaka arī atbildību par viņa lēmumiem, uzņemas individuālu atbildību par pacienta stāvokļa izvērtējumu, nosaka diagnozi un arī nepieciešamo palīdzību," vēsta NMPD.

NMPD atzīst, ka dienesta mediķiem ik dienu nākas sastapties aci pret aci ar nāvi, ar jaunas dzīvības ierašanos šajā pasaulē, redzēt smagu slimību un ciešanu pārņemtus cilvēkus vai negadījumos smagi sakropļotus augumus. Mūsu galvenais un vienīgais uzdevums ir būt gataviem un glābt cilvēku dzīvības. Šajā pasaulē nav vietas un laika meliem un manipulācijām. Mēs esam ļoti vīlušies tajos cilvēkos, kas, izmantojot citu nedrošību, bažas, vai, iespējams, informācijas trūkumu, tik zemiski un atklāti manipulē.

Tā kā sociālajos tīklos izplatītajā ekrānšāviņā ir acīmredzami dota atsauce uz it kā NMPD ikdienas darbā pieredzēto, kas neatbilst patiesībai, dienests vērsīsies par šo viltus ziņu Valsts policijā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:00

Jaunākās diskusijas